Rüyada Bağırıp Çağırmak Görmek

Ayrıca bkz: Sızlamak, İsyan Etmek

Rüyada bağırıp çağırmak, kişinin gerçek hayatta da çevresindekilere karşı kızgın olduğuna işarettir. Bu şekilde devam ederse yalnız kalacağını ve mutsuz olacağını işaret eder.

Rüyada bağırıp çağırmak ne demek, bir yandan da içinizdekileri açığa çıkaracağınıza delalettir.

Bağırıp Çağırmak

“Rüyada Bağırıp Çağırmak Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda kuzenim yüzünden başımı hızla koltuğa çarpıyordum ve ağlamaya başlıyordum. Kuzenime vurmaya çalışıyordum ve hiç kimse ağladığımı görmüyordu, bu yüzden de yeter diye ağlarken bağırıyordum, herkes susuyordu sonra da uyandım.

  2. Rüyamda okuduğum okulda tanımadığım bir kızla tartışıyordum daha sonra çok sinirlenip dövüyordum ama kız bana karşılık vermiyordu. Sonra okul müdürü bizi ayırıyordu. Bir diğer rüyamda ise yüzü ve cinsiyeti belli olmayan karanlık birinden kaçıyordum. Gerçekten çok korkmuştum ve o korkuyla boğazını elimdeki bıçakla yarıya kadar kesiyordum ama ölmüyordu yaralanıyordu, o sırada kaçmaya devam ediyordum. Bu iki rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

    1. Rüyada biriyle dövüşmek, vuruşmak kuvvettir. Karşınızdaki size tepki vermiyorsa sadece siz o kişiye yardımda bulunacaksınız. Ama belki siz ondan yararlanamayacaksınız. Diğer rüyanızdaki bıçak kuvvettir. Yine siz birilerine destek ve kuvvet veriyorsunuz. Anlaşılan oldukça cömert birisiniz hem de tanımadığınız hatta korktuğunuz birisine destek yardımınız dokunuyor. Sadece kaçmak burada biraz sıkıntı yaşayacağınızı gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir