Rüyada Bağırıp çağırmak Görmek

Rüyada bağırıp çağırmak, kişinin gerçek hayatta da çevresindekilere karşı kızgın olduğunu,
Bu şekilde devam ederse yalnız kalacağını ve mutsuz olacağını işaret eder.
Rüyada bağırıp çağırmak, bir yandan da içinizdekileri açığa çıkaracağınıza delalettir.

Bağırıp çağırmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Bağırıp çağırmak Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda kuzenim yüzünden başımı hızla koltuğa çarpıyordum ve ağlamaya başlıyordum. Kuzenime vurmaya çalışıyordum ve hiç kimse ağladığımı görmüyordu, bu yüzden de yeter diye ağlarken bağırıyordum, herkes susuyordu sonra da uyandım.

  2. Rüyamda okuduğum okulda tanımadığım bir kızla tartışıyordum daha sonra çok sinirlenip dövüyordum ama kız bana karşılık vermiyordu. Sonra okul müdürü bizi ayırıyordu. Bir diğer rüyamda ise yüzü ve cinsiyeti belli olmayan karanlık birinden kaçıyordum. Gerçekten çok korkmuştum ve o korkuyla boğazını elimdeki bıçakla yarıya kadar kesiyordum ama ölmüyordu yaralanıyordu, o sırada kaçmaya devam ediyordum. Bu iki rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

    1. Rüyada biriyle dövüşmek, vuruşmak kuvvettir. Karşınızdaki size tepki vermiyorsa sadece siz o kişiye yardımda bulunacaksınız. Ama belki siz ondan yararlanamayacaksınız. Diğer rüyanızdaki bıçak kuvvettir. Yine siz birilerine destek ve kuvvet veriyorsunuz. Anlaşılan oldukça cömert birisiniz hem de tanımadığınız hatta korktuğunuz birisine destek yardımınız dokunuyor. Sadece kaçmak burada biraz sıkıntı yaşayacağınızı gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir