Rüyada Sidik Görmek

Rüyada küçük abdestini bozmak, yoksul için zenginliğe, sıkıntıda olan için bundan kurtulmaya; tüccar için zarar ve ziyana işarettir. Uygun bir yere bevlettiğini görmek, üzüntüden kurtulmaya; uygun olmayan yere işemek, malı helal olmayan bir işe harcamaya yahut zina etmeye delalettir.

Ayrıca bakınız: Kaka

Rüyada sidiğin bir kısmını tutup bir kısmını işemek, sıkıntıdan kurtulmaya mukabil malın bir kısmının elden gitmesine; kolaylıkla işediğini görmek, kolay rızık kazanmaya; zorlukla bevletmek, geçimde zorluğa uygunsuz işlere yönelmeye işaret eder.

Rüyada ayakta işemek, malını cahilce ve ahmakça harcamaya; gömleğine işemek evlenmeye yahut çocuğa; sidiğinin pis koktuğunu yahut işerken insanların kendisine baktığını görmek, rezil olacağı bir iş yapmaya işarettir.

Rüyada kendi burnuna işediğini görmek, haram olan şeylere yakınlık duymaya; sokakta, çarşı ve pazarda işediğini görmek, bevlettiği yerin muhasebe işlerini üzerine almaya; bevlettiğini ve sidiğinden çıkan buharın gökyüzünü kapladığını görmek, sidik buharının kapladığı alana hükmedecek bir evladı olmasına delalet eder.

Rüyada kutsal kitap üzerine bevlettiğini görmek, hafız bir evladının olmasına; elbisesi üzerine bevletmek, malını ailesi için harcamaya; kendi işediği sidikle insanların yüzlerini yıkadığını görmek, insanlar için yararlı bir evladı olmasına; çamur veya toprak işediğini görmek, abdestini tam olarak almadığına işarettir.

Rüyada kan işediğini görmek, sakat evlada; bilinmeyen bir yerde işemek, yabancı bir kadınla evlenmeye; kendine ait bir kaba işemek, tekrar geri dönecek bir işe parasını yatırmaya; ticari bir eşya üzerine işemek, o eşyadan zarar etmeye; bir kuyuya işemek ise sıkıntı ve hastalığı işaret eder.

Sidik

“Rüyada Sidik Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Garip bir rüya gördüm. Ablamın alt tarafı çıplak bir halde karşımda otururken üzerime doğru küçük abdestini yaptığını gördüm.

  2. 10 yaşında ki kız torunumun beavin içine küçük abdestini yaptığını ve aşırı derece de sinirlendiğimi hatırlıyorum rüyamda. Yorumlarsanız çok sevinirim. Sevgi ve saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir