Rüyada Ayçiçeği Görmek

Rüyada ayçiçeği görmek, şansın açılması ve sıkıntıların sona ermesi anlamına gelir.

Kişinin rüyasında ayçiçeği ektiğini görmesi, faydalı bir iş yapacağına delalet eder.

Rüyada ayçiçeğini topladığını gören kişi, hayatında başladığı işten sonuç alır ve bu durumdan faydalanır.

Ayrıca bkz: Tarla, Çekirdek, Çiğdem

Rüyada ayçiçeği görmek, rüya sahibinin yaşadığı huzura ve mutluluğa işarettir. Rüya sahibinin huzurlu bir hayat istediğine ve istediği bu huzurlu hayatı da kısa süre içinde bulacağına işarettir. Rüya sahibinin aynı zamanda, kısa süre içerisinde istediği ve beklediği bir paranın eline geçeceğine işarettir.

Rüyada ayçiçeği görmek tabiri, hem iç huzuruna hem de maddi huzura, maddi açıdan kimseye muhtaç olmamaya işaret eder. Bu nedenle bu tarz bir rüya gören kişinin sevinmesi gerekir. Rüya sahibinin her türlü işlerinin her bakımdan düzene gireceğine işarettir.

Rüyada Ayçiçeği Tarlası Görmek 

Rüyada ayçiçeği tarlası görmek, rüya sahibinin birtakım maddi açıdan bolluk ve bereket getirecek olan isteklerine işarettir. Rüya sahibinin bu isteklerine kavuşacağına ve aynı zamanda kolay bir şekilde kazanç kapılarını aralayacağına, rüya sahibinin her istediğinin gerçekleşeceğine işaret eder. Bunun için rüya sahibinin, isteklerini hayırlı dilemesine ve eksik dilek dilememesine de delalet eder. Rüyada ayçiçeği tarlası görmek ne demek: Sevindirici haberler almaya delalettir. Her isteğin gerçekleşeceği, huzur, sağlık ve mutluluğu rüya sahibinin bulacağı konuşana delalet eder. Kötü alışkanlıkları olan rüya sahibinin bu alışkanlıklardan da kısa süre içerisinde arınacağına işaret eder.

Rüyada Ayçiçeği Çekirdeği Görmek 

Rüyada ayçiçeği çekirdeği görmek, sanıldığının aksine kötüye işarettir. Rüyada ayçiçeği tarlası görmek ne kadar hayırlı ve kısmetli aynı zamanda bereketli bir rüya ise rüyada ayçiçeği çekirdeği görmek de sanıldığının aksine o kadar olumsuzlukları içinde barındıran ve kötü bir rüyadır. Bunun için rüya sahibinin faydasız işler ile uğraştığına, yararlı olmayan aksine zararı olan birtakım konular ile boğuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü bir haber alacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin ailevi sorunlarının olacağına, bu ailevi sorunların çıkmaza girerek, rüya sahibine kötü yönde etki edeceğine işarettir.

Rüyada Ayçiçeği Yağı Görmek 

Rüyada ayçiçeği yağı görmek, rüya sahibinin bir haber alacağına işarettir. Uzaklardan gelen bu haberi hayra çevirmek de şere çevirmek de rüya sahibinin elindedir şeklinde işarettir. Kişinin çalışmaları ve bu işi emekleri ile halletmesi sonucunda gelen haber, hayırlı olur şeklinde bir delalettir. Ancak kişinin gereksiz işler ile uğraşması ve kendisine uzaklardan gelen bu fırsat haberini değerlendirmeyerek, boş işlere yoğunlaşması elindeki fırsatı kaçırmasına işaret eder. Bu şekilde de kişinin bu haberi şere çevirme ihtimalinin olduğu yönünde alamet eder.

Ayrıca bkz: Bezir Yağı

Rüyada Solmuş Ayçiçeği Görmek 

Rüyada solmuş ayçiçeği görmek, rüya sahibinin iç huzuru aradığına ama bu huzur bulamadığına delalettir. Rüya sahibinin sağlık açısından birtakım problemler yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin sağlığının bozulmasına, kötü ve olumsuz şekilde bir hayat süreceğine işarettir. Bir süre işlerinin rast gitmeyeceğine aynı şekilde ne kendine ne de çevresine bir yarar sağlayamayacağına işarettir. Ancak bu durumun geçici olduğuna delalettir. Çünkü rüya sahibinin sağlığının solmasının ardından yeni bir düzene gireceğini hem iç temizliği bakımından ruhunu arındırdığını hem de dış temizliği bakımından bedenini arındırdığını göstermek şeklindedir. Bu durumun geçici olduğuna ve ilk fırsatta rüya sahibinin hayatını yeniden düzene koyacağına işarettir.

Ayrıca bkz: Çiçek Görmek

Rüyada Yakınına Ayçiçeği Verdiğini Görmek 

Rüyada yakınına ayçiçeği verdiğini görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilere de faydasının dokunacağına işaret eder. Bu sayede rüya sahibi çalışacaktır. Çalışıp kazandığını da ailesinin geçiminde ya da yakın akrabalarının geçiminde hayırlı bir işe kullanacaktır şeklinde bir alamettir. Bu nedenle rüya sahibinin çevresinde bulunanları gözetmesi yönünde görülmüş bir alamettir. Rüyada yakınına ayçiçeği verdiğini görmek tabiri, bir nimetten rüya sahibi faydalanırken aynı şekilde rüya sahibinin yakının da faydalanması gerektiğinde bir delalettir. Rüya sahibinin çevresine hayrı dokunan bir insan olduğuna alamettir. Rüya sahibinin duyarsız olmadığının göstergesi bir işarettir. Bu nedenle rüya sahibinin içinin rahat olması gerekmektedir.

Ayçiçeği

“Rüyada Ayçiçeği Görmek” üzerine 6 yorum

  1. 2 yıldır sitenizden faydalanmaktayım. Rüyamda rahmetli annem bana ayçiçeği çekirdeği verdi. Ben de onları yedim. Sizden yorumunu rica ediyorum. Teşekkürler.

  2. Rüyamda kuzenimin kılığına girmiş, cin görüyorum ve korkuyorum. Halam da yanımda, ona diyorum, “Sürekli görüyorum, istemiyorum” diye. Halam da yüzüme bir şey sürüyor. Daha doğrusu yüzümde gezdiriyor. “Seni rahatlatır, bu” diyor. Nedir bu diye bakıyorum, ay çiçeği… İlk defa gördüm, rüyamda. Yorumlarsanız, sevinirim. Teşekkürler.

  3. Rüyamda ahtapot ve ahtapotun parçalanmış olduğunu gördüm. Her yere saçılmıştı. Bunu bana yorumlarsanız, teşekkür ederim.

  4. Rüyamda, annem mezarının üzerinde uyuyordu. Ben annemin baş kısmına gelen toprak üzerine konulmuş yastığa yattım ama uyuyamadım. Toprağı elimle hafif hafif eşelerken 22 yıl önce öldürdüğüm birinin delillerini oraya gömdüğümü hatırlayıp aramaya başladım. Kesekağıdı içerisinde ay çekirdeği buldum hala çok tazeydi. Annemi alıp anneannemin evine gittim. Anahtarımız yoktu, annem kilidi kırdı ev tertemizdi. Arada evde bir evsizin kaldığını fark ettik, çok korkunçtu. Annem eliyle onu kovaladı. Evde eski eşyaları denetlemeye başladık. Eski bir akrabayı gördük balkonda onunla da tokalaştık. Sonra ben oradan ayrıldım.

  5. Rüyamda rahmetli olmuş babam benden ay çekirdeği almamı istedi. Lütfen rica etsem yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir