Rüyada Sağmak Görmek

Eti yenen hayvanların sütünü sağmak rızka, ehil olanlar için insanları yönetecek bir konuma gelmeye, Kadının kendi sütünü sağması, onun malından eş ve çocuklarının istifade etmesine delalet eder.

Rüyada bir hayvanı sağmak, yeni işlere atılacağınıza ve başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyasında süt sağan kişi kendi gayreti sayesinde helal kısmet alır.

Rüyada süt veren herhangi bir hayvani sağdığınızı görmek, yaptiginiz islerde verim alacağınıza delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada koyun v.s. sagmak, güzel iliskiye, yaltakçiliga, siyasete ve rızık temin etmeye işarettir.

Tabirde sağılan hayvan muteber tutulur, Bir sığırı sağıp sütünü içtiğini görse, fakir ise zengin ve şerefi şanı yüce olur. Eğer zengin ise zenginligi artar. Deveyi sagdiğini gören kimseye mal isabet eder. Kan sagdiğini gören kimseye haram mal erişir, Sagmak, hile ve sihir gibi şeylerle de tabir edilir. Bir tüccar rüyada süt sağdığını görse, helal rizik ve kazanca erişir. Sagdigi memeden sütün aktığı miktar nispetince dünya kendisine meyleder.

Deveyi sağıp sütünü içtiğini gören kimse, saliha bir kadinla evlenir. Evli ise bereketli bir erkek çocuğu dünyaya gelir.

“Rüyada Sağmak Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Benim 2 oğlum var biri 5 yaşında diğeri 2 aylık ben 17.07.13 tarihinde gece rüyamda kendi sütümü sağdım biberona ama ağzına kadar doldu ertesi gün öğleyin rüyamda gene aynı şekilde sütümü sağdım ama yarım kaldı kapı çaldı. Kalktım baktım paketler gelmiş. Sonra kaldığım yerden devam ettim sağmaya. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir