Rüyada Patlıcan Görmek

Patlıcan yemek ruhsatlı bir iş yapmaya, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe ve yahut yaltaklığa, Avcının patlıcan yemesi avının iyi gitmesine, Mevsiminde patlıcan görmek küçük bir üzüntüyle birlikte rızka, mevsini dışında görmek kerih görülen ve sevilmeyen şeylere, Patlıcan yemeği rızık ve afiyete delalet eder.

Çevrenizde itibarınızın sarsılmasına işarettir. Patlıcan kızartması yemek, acı bir habere işarettir.

Çevrenizde isminizin sarsılmasına yorumlanır. Patlıcan kızartması acı bir habere almaya yorumlanır.

Rüyada mevsiminde koyu mor patlıcan mevki, yetki ve ündür. Kötü patlıcan ise başarısızlıktır.

Rüyada patlıcan görmek keder ve düşünce ile tabir olunur.

Bazı yorumculara göre; beyaz patlican alan, güzelligi ve güzel ahlaki ile anılır. Eger gördüğü patlican siyah ise, adi kötüye çıkar.

Bir rivayete göre, nasil olursa olsun, patlican görmek ahlaka delalet eder. Ebu Said El-Vaiz’e göre; mevsimsiz patlıcan görmek zahmetle elde edilen rızka işarettir. Rüyada patlican yemegi yediğini görmek, hayir ve ser, istediğine nail olmaktir.

Bir başka rivayete göre de: Mevsiminde patlican, küçük bir üzüntü île rızıktır. Vakitsiz görülmesi ise, kerih gördüğü seye işarettir. Rüyada patlıcan yemek ruhsatli bir is yapmaya, sözde yaltaklığa, kin ve kıskançlığa, iki yüzlülüğe işarettir. Avcıların rüyada patlıcan görmesi avladığı avdan dolayi sevince işarettir.

Rüyada patlıcan görmek; gören kişinin şöhret sahibi biri olacağına işarettir.

“Rüyada Patlıcan Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda, 8-10 tane patlıcan fidesi görüyorum bu fidelerden 3-4 tanesinden patlıcanların gözümün önünde tıpkı balon şişirir gibi anında büyüdüğünü görüyorum. Hım demek ki patlıcanlar böyle büyüyormuş diyorum, mevsim yaz patlıcanlar siyaha benziyor canlı parlak ve dip kısımları mor. Yorumlarsanız sevinirim hoşça kalın.

  2. Rüyamda, 8-10 tane patlıcan fidesi görüyorum bu fidelerden 3-4 tanesinden patlıcanların gözümün önünde tıpkı balon şişirir gibi anında büyüdüğünü görüyorum. Hım demek ki patlıcanlar böyle büyüyormuş diyorum, mevsim yaz patlıcanlar siyaha benziyor canlı parlak ve dip kısımları mor. Yorumlarsanız sevinirim hoşça kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir