Rüyada Ödünç Vermek Görmek

Para ve eşyayı başkasına ödünç olarak vermek, bir fakire sadaka vermekle yorumlanır. Ödünç, asiler için tövbeye; kafir için İslama; fakirler için zenginliğe işarettir. Ödünç para istediğini görmesi ona isabet edecek bir hastalık veya şiddete işarettir.

Rüyada birisine ödünç olarak bir esya veya para verdiğinizi görmek, o kimseye karsi olan memnuniyeti gösterir, Rüyada borç vermek cömertlikle yorumlanır. Rüyada bir arkadaşınızdan herhangi bir şeyi veya bir parayı borç olarak aldiğinizi görmek, o arkadasinizin sizin hakkınızda iyi niyet edindiğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ödünç vermek, ödünç veren kimse tarafindan ödünç alan sahsa verilecek sadakaya, veya ödünç alan kimsenin, sikintidan dolayi ödünç verene ihtiyacim arzetmesine işarettir. ödünç vermek, günahkar için tövbe etmeye, kafirin müslüman ve fakirinde zengin olmasina işarettir.

Rüyada kıymetli bir şeyi, ödünç olarak vermek, kulun Allah (C.C.) rizasi için iyilikte bulunmaya işarettir. Allah (C. C.) nzasi için borç verdiğini gören kimse, cihat ugrunda para sarfeder. Hasta olan bir kimse rüyada ödünç istediğini görse, ona isabet edecek şiddete, ödünç almak istedigi seyi aldiğini görse, ölecegine işarettir. Bir kimse rüyada ödünç aldigi adamin öldügünü görse, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulur.

“Rüyada Ödünç Vermek Görmek” için bir yorum

  1. 2 yıl önce vefat eden, çok sevdiğim anneannem benden borç para istiyor. “Ben bir ay sonra vereceğim kızıma” diyor. Bu rüya beni çok etkiledi. Ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir