Rüyada Ödünç Görmek

Bir şeyi ödünç vermek, bir yoksula yardıma işaret eder. Ödünç, tövbeye işaret eder. Yoksul kişiler için zenginliğe yorumlanır. Ödünç para istediğini görmek hastalık veya şiddete yorumlanır.

Rüyada ödünç almak sorumluluktur ve kişinin verdiği sözleri yerine getirmesi gerektiğini belirtir.

Bir kimse rüyada kendisine kiymetliBir şeyin ödünç verildiğini görse ödünç aldigi şeyin kiymetinceBir borca işarettir.Bir kimse rüyada ödünçBir sey verdiğini görse, bazen bu rüya ödünç verdigi şeyin kiymetince, o kimsenin menfaat görmesine işarettir. Bazen ödünç bilinmeyenBir zamanda dünyanin kendisine yönelmesine, bazen de fitne çikmasi korkusundan dolayi sakinilmasi lazim gelen ayiba işarettir, Rüyada istenen ve güzel olanBir seyi ödünç olarak aldiğini veya verdiğini gören kimse, devamli olmayanBir hayra nail olur. ödünç olan sey, istenilmeyen ve çirkinBir sey ise, o kimseye devami olmayanBir fenalik isabet eder.

Rüyada ödünç bir şey vermek; ödünç verdiğiniz kişiye muhtaç olacağınıza,kıymetli bir şeyi ödünç vermek; ayrılmaya, hasta birinin birinden ödünç bir şey istemesi; hastalığının artacağına, istediği ödüncü alması; öleceğine işarettir.

Ödünç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir