Rüyada Otomobil Görmek

Her çeşit binit vasıtası geçim için izlenen yol ve yöntemlere, kişinin benimsediği hayat tarzına, Otomobili rölantide çalışır halde görmek işlerde durgunluğa, Otomobili çalıştırıp hareket ettirmek işlerin açılmasına, Geniş ve rahat otomobil baht açıklığına ve mutluluk unsuru olan şeylere delalet eder.

Rüyada otomobili kullanmak, hayatınızı istediğiniz gibi yaşıyorsunuz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor anlamındadır.

Rüyanızda bir otomobil kullanıyorsanız, hayatınıza hakimsiniz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yöneltiyor demektir.

Rüyasinda bir otomobil kullandığını görmek bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkadan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder. Bir otomobilin içinde olduğunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacağına ve sonra suçsuz olduğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.

Bir otomobili kullanıyorsanız, hayatınıza hakimsiniz demektir. Eğer otomobili başkası kullanıyorsa, hayatınızı başkaları yönetiyor demektir.

Rüyada otomobile bindiğini görmek; hasta ise sağlığına kavuşacağına, hareket halinde otomobil görmek; kazançlı yeni bir işe başlamaya, duran otomobil görmek; işlerinizin kötü gideceğine, taksiye binmek; iyi bir yolculuğa çıkmaya, otomobil çarptığını görmek; rüyayı görenin bir kaza geçireceğine işarettir.

“Rüyada Otomobil Görmek” üzerine 7 yorum

  1. Rüyamda otomobile binmiştim tanımadığım bir adam kullanıyordu. Birden arabayı durdurdu 4 kişi adama vurdular, soyguncularmış daha sonra onların elinden kaçtım. Yolda sigara yakıp minibüse bindim iki kadın “Arabada sigara içiyorsun” dedi. Ben de ayağımla ezerek söndürdüm. Kadının biri “İki kez çekti söndürdü” dedi. Rüyamın yorumu nedir?

  2. Eşimle otomobil içinde suya dalıp geçtik. Sonra da yola çıktık ve yokuştan inerken kısa süre uçtuk.

  3. Şehirlerarası seyahat ediyorken, otobüs mola verdiği zaman ben ve diğer bir yolcuyu almadan hareket etti. Arkasından koştum, bağırdım, seslendim, fakat yetişemedim. Durmadı, gitti. Uyanmışım.

  4. Eski karımla beraber aldığımız otomobili, eski karım mal kaçırmak için başkasının üzerine geçirmiş, mahkemede ispat edemiyorum. Ben de “Yalancı arabasının deposuna ateş doldursun” diyorum. Bir müddet arabanın deposunu dolduramıyor, huzursuz olduğu için arabayı satıyor. Yeni araba alıyor, bunun deposunu dolduruyor ama aracın elektrik arızası varmış. Çalıştırınca bu araç patlıyor ve içinde ölüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir