Rüyada Aşk /Aşık Görmek

(Ayrıca Bakınız; Muhabbet)

Rüyada aşk görmek; yürek sızısına, üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyasında aşık olduğunu gören kişi, gerçek hayatta üzüntüye düşecek demektir. Rüyasında aşık olup öldüğünü gören kişi, sevdiği kişiye kavuşamaz demektir.

Rüyada yaşadığı aşkın etkisiyle öldüğünü, sonra da dirildiğini gören kişi, aşkına kavuşur.

Rüyada aşk görmek; gezginci aşık, gönül ehli, gönül zengini, dünyanın zorlukları karşısında çaresiz kalmış kimseye delalet eder.

Rüyasında cennete girdiğini gören kişi, sevgilisine kavuşur. Rüyada sevgili ile başka birisini görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna; kadın için de tehlikeli bir rakibi olduğuna işarettir. Bu rüya, çevrenizdeki insanlardan memnun ve sıkıntıdan uzak olduğunuza işarettir.

Rüyanızda aşık olduğunuzu gördüyseniz, çok mutlu olacağınız anlamına gelir.

Bir kimse rüyasında kendisine, “seni seviyorum” diyen bir adam görürse, gerçek hayatta o kişi, rüyayı gören kişiye kinlenecek demektir.

Rüyada görülen aşk, uyanıkken bir şeye olan düşkünlüğe, halkın kendisine şefkat ve merhamet etmesini gerektiren bir şöhrete, fakirliğe ve hasta için ölüme işaret eder.

Rüyada bir şeye karşı aşırı sevgi göstermek, rüya sahibinin dininin noksan olmasına ve gaflet içinde kalacağına delalet eder.

Aşk / Aşık

“Rüyada Aşk /Aşık Görmek” üzerine 56 yorum

 1. 2,5 yaşında bir oğlum var. Yaklaşık 5-6 ayda bir gördüğüm ve 4 defa falan gördüğüm bir rüya var. Artık bilinçaltı rüyası olmadığından şüphelenmeye ve korkmaya başladım. Yorumu varsa paylaşırsanız sevinirim. Rüyayı her gördüğümde oğlum kaç aylık ise o hali ile görüyorum rüyayı. Rüyam : oğlum ağlamaya başlıyor. Sesine koştuğumda oğlumdan 2 tane oluyor. Biri sessiz sakin diğeri uyanık, ağlayanı kucağıma alıyorum susturmaya çalışıyorum ama bu benim oğlum değil biliyorum. Sonradan gelmiş ve bana fısıldıyor; ?Gerçek oğlun için onu at, o senin oğlun değil, beni al, beni sev? diyor. Israrla kendi oğlumun yerine geçmeye çalışıyor. ?Ben senin gerçek oğlunum, diğeri cin? diyor ama ben inanmıyorum çünkü bunu bana söyleyen çocuk benim oğlum değil. Ve ne doymak biliyor ne de başka şey. Çok farklı bir şey oluyor. ama ben hata yapmaktan çok korkuyorum yanlışlıkla ya kendi oğlumu atarsam diyorum. En son güç bela karar veriyorum ve onu atıyorum ama çok zor gidiyor ve hep korkuyorum ben yokken oğlumu değiştirecek diye. Bu rüya canıma tak etti, lütfen bir fikriniz varsa yazın.

  1. Sevgili Zeliha,

   Rüyanda kendi bebeğini ve onun yerine geçmeye çalışan birini görmek bir anne olarak çok kaygılandığının göstergesidir. Kendi oğlunu yetiştirmeye çalıştığın hayırlı evlat, oğlun olmadığını düşündüğünü de, çocuğunu yanlış yetiştirirsen olacak kişi olarak düşünebilirsin. Yani senin korkup gerçek çocuğunun yerini alacağını düşündüğün çocuk aslında yine senin çocuğun ama hayırsız olacağını düşündüğün bir evlat. Korkmana gerek yok, bütün bu yaşadığın endişeyi çocuğunu boğmayan bir sevgiye dönüştürebilirsen çocuğun doğru yolu bulup doğru bir şekilde yetişecektir. Her zaman bir anne olarak bu kaygıyı yaşayacaksın bu çok normal ancak rüyanın sonunda doğru çocuğu seçmen doğru yolda olduğunu ve bunun için de rüyada hala endişe ediyor olman hep doğru bir şeyler yapabilmek için kendine dikkat edeceğinin göstergesidir.

   Hayır olsun inşallah.

  2. Bence korkmana gerek yok, bu senin iyi bir anne olduğuna işarettir. Kendi çocuğun olmadığını bildiğin halde ağlayan çocuğa yardım ediyorsun ama yine de çocuğunu en güvendiğin kişiye bile bırakma, göz önünde tut.

 2. Sevdiğim kızı rüyamda görüyordum. Bir düğün vardı ikimizin de akrabasıydı. Ben onu takip ederken bir sokağa girdi artık göremedim.

  1. Ben rüyamda sevdiğim kızın ondan kıskandığım erkekle evlendiğini gördüm ve o düğünü böldüm, düğün olmadı. Bunun anlamı nedir?

 3. Rüyamda rahmetli dedemi gördüm (babamın babası) dedemi tabut içerisinde babam taşırken bana sesleniyor “Yardım et taşıyamıyorum” diyor. Ben de tabutu omuzuma alınca yere düşürüyorum ve vefat eden dedem tabuttan çıkıp yere düşüyordu. Yüzü yere çarpıyor, öylece bakıyorduk. Ne anlama gelir acaba?

 4. Rüyamda internetten tanıştığım fakat hiç yüz yüze gelmediğim çocuğu gördüm. Ben teyzemlerdeydim, o da oraya gelmişti, bahçedeydik, beni kovalıyordu. Ben kaçıyordum aynı Türk filmlerinde olduğu gibi : ) daha sonra bilgisayara oturduk. Bir kızla olan yazışmasını açtı, ben de kıskanmaya başladım. “Kıskanma” dedi sonra bilgisayarın duvar kağıdında benim fotoğrafım vardı. : ) Çok güzeldi. Ne anlama geliyor bu, söyler misiniz?

 5. Rüyamda hoşlandığım çocuk şapkasını çıkartıp bana takıyor ve ardından don-ateş oynamak için beni seçiyor, bu çok hoşuma gitti. Birlikte geziyoruz fakat ondan hoşlandığımı bilmiyor. Bu durum beni çok üzüyor. Arkadaşlarım onu öpmemi söylüyor fakat ben öpmüyorum, korkuyorum, bana bakıyor, beni öpmeye çalışıyor tam o sırada uyanıyorum. Bundan sonra ki rüyamda bu rüyayı anlatıyordum. Lütfen ne anlama geldiğini söyler misiniz?

 6. Sevdiğim kızı rüyamda gördüm. Okul çıkışında biraz ayrı ayrı yürüdük ama sonra geldi ve benle konuşmaya başladı. Sonra sohbet ederek biraz yürüdük ve elini omzuma atı. Ben de benim elimi onun omzuna attım. Öylece yürüdük ve evime vardığımda ayrıldık sonra da rüyam bitti. Lütfen görüşlerinizi yazın Allah rızası için.

 7. Rüyada aşık olduğun kişiyi görmek, ne anlama gelir, bilen varsa yazabilir mi?

 8. Ben 17 yaşında lise öğrencisiyim. Ve bir kıza aşık oldum, çok seviyorum. Onun için her şeyi göze alacak kadar çok ve rüyalarımda görüyorum. Bu neye işaret, beni bilgilendirir misiniz, rica etsem?

 9. Merhaba dün gece rüyamda, 4 yıldır birlikte olduğum ve kısa bir süre önce nişanlandığım kişinin bir başkasını sevdiğini ve beni terk etmek istediğini gördüm. Bir ara kızı da görüyorum sanki sadece yüzünü… Güzel bir kız olmadığını düşünüyorum. Nişanlım bana siz bana çok acı çektirdiniz mükafatı olarak karşıma o çıktı falan diyor. Çok çaresiz hissediyorum. Onun için çok mücadele verdiğimi düşünüyorum. Çok acı çekiyorum, ağlıyorum. Onu suçluyorum. Sen bana evlenme teklifi ettin falan demek istiyorum ama deyip demediğimi hatırlayamıyorum. Çok uzun ve gerçek gibi bir rüya gibi anımsıyorum. Ama bazı şeyler net olarak aklımda değil. Sizce bu nedir? Gerçek hayatta ben nişanlımı çok seviyorum, ona sadık biriyim. Ama onun beni benim onu sevdiği kadar sevdiğini sanmıyorum. Ve zaman zaman onun ve ilişkimizin geleceğinin güvenilirliği ile ilgili şüphelere kapılıyorum. Bunların bilinçaltı etkisi olabilir mi? Yoksa gerçekten başıma böyle bir şey gelebilir mi?

 10. Rüyamda bir yerde yemek yiyorum. Yemek çıkışı 2 yaşındaki oğlumu görüyorum, meğer o yanımdaymış ama ben onu unutmuşum. Tesadüfen görüyorum ve yanıma alıp lokantadan çıkacakken, birinden ödünç aldığım kabanı astığım yerde bulamıyorum. Çalışanlar “Birini alın, giyin” diyorlar. Ben kabana bakarken birden kendimi dışarda buluyorum. Etrafıma bakınırken, oğlumu yine unuttuğumu fark ediyorum. Etrafıma bakınca yolun ilerisinden geldiğini görüyorum. Tam ona hamle yapacakken, geri geri giden bir aracın ona çarptığını görüyorum. Sırt üstü yere düşüyor ve kafasının çarpma sesini duyuyorum. Çarpan arabaya koşuyorum. Araba birden gözden kayboluyor. Çocuğuma doğru giderken, onunla kimsenin ilgilenmediğini görüyorum. Hatta bir adamın yolun ortasından onu yolun kenarına ayağı ile itelediğini görüyorum. En son çocuğum yol kenarından yağan yağmur nedeniyle akan suların içinde hareketsiz görüyorum. Ve tam o anda uyanıyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

 11. 5 yıl önce 3 yıllık ve çocukluk aşkım olan sevgilimden ayrıldım. Birkaç ay sonra başka biriyle çıkmaya başladım. Onunla da ilişkimiz çok şükür ki, hala devam ediyor ve sevgilimi çok seviyorum. Ancak arada eski sevgilimi rüyamda görüyorum. Ve gördüğümde de iki üç gün boyunca her gün rüyama giriyor. En son dün gece evlendiğimizi gördüm, rüyamda. Tüm bunlar ne anlama geliyor, acaba? Yanıtlarsanız sevinirim.

 12. Ben yatılıyım ve oda arkadaşım saksafon çalıyor. Rüyanın başında parti gibi bir yerdeyim ve karşımda güzel bir kız var. Ve kendisi de saksafon çalıyordu. Arkadaşımın saksafonu bendeydi. Sonra ikimiz ve kızın bir arkadaşı ve bizim yatılı odasına geldik. (rüyaları bilirsiniz oradan oraya geçersin, öyle oldu). Kız bana baktı sonra bana sarıldı. Ben çekingen davrandım ama sonra beni rahatlattı. Sonra birbirimize sarılıp uyuduk. Kalktığımda odada kimse yoktu. Telefonuma baktım ve ondan gelen şöyle bir mesaj vardı: “Gel şu sitede benim şovumu izle” (Rastgele bir link). Bu tip mesajları arkadaşlarla Skype’ta reklam yapan otomatik cevap veren kişileri eklediğimizde görüyordum. Ama öyle sık yaptığımız bir şey değil. Hatta sadece bir kez yapmıştık. Neyse işte sonra bu kızı ve arkadaşı bir an odada oluyordu (Yine rüyaların garipliği) ve birlikte uyuduğum kız “Haha nasıl kandırdık, …mız oldu." diyordu. Biraz kafa yorunca bir şey çaldılar diye düşündüm ama… kısmında ne dediğini hiç bir şekilde hatırlamıyorum. Rüyanın kalanında ben bu ikisini aradım. Daha önce kız arkadaşım olmadığı için mutlu olmuştum sonra sarsıldım :S Bunu yorumlayacak biri çıkar mı?

 13. Rüyamda zorla bir Kerhaneye getirilmişim ve oranın Sahibi bana aşıkmış. (Kerhane açık çimenli bir yerde ve orda bir sürü çadır var. Ve ben de bir çadırın içinde tutuluyorum zorla). Bu adamın bana delicesine aşık olduğunu görüyorum. Benim sevgilim ise (gerçek hayattaki sevgilim) beni oradan kurtarmaya çalışıyor ve sonunda başarıyor. Biz bir eve kaçıyoruz. O evden 1 gelin ve 2 gelinlikli kız çıkıyor ama onların gelin olmadığını sadece gelinlik giyildiğini görüyorum. Her neyse o eve giriyoruz. Bana sıkıca sarılıyor ama o kerhane sahipleri bizi buluyor ve ikimizi de götürüyorlar. Bana tehdit ediyorlar. “Sevgilini öldüreceğiz” diye. Ve birde bakıyorum, o tehdit eden Annem. (Annem sevgilimi aslında çok sever). Annemle dövüşüyorum. Ve sonunda elimde bıçakla onun üstüne oturup, “Sevgilim nerde?” diye hüngür hüngür ağlıyorum, acı çekiyorum. Annem bana yeniden kerhaneye gitmemi söylüyor ve onu orada tuttuklarını. Benim başka çarem kalmıyor. Onu o kadar seviyorum ki, ölsem bile onu görmek ya da kurtarmak istiyorum. Kerhaneye yol alıyorum ve çadırların arkasından dolaşarak sevgilimi arıyorum. Birden kerhanenin sahibini görüyorum. 7 metre gibi bir uzaklıkta oturuyor ve beni fark ediyor. Beni yine o çadıra atıyor ve bana diyor ki “Ben burada aşkından ölürken sen nankörlük yapıp kaçtın.” Benim tek derdim ise sevgilimi bulmak ve ona soruyorum “Nerde sevgilim, nerde nerde?” diye. Böylece uyandım. Gerçekten ağlıyordum ve hala rüyanın etkisi altındayım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

 14. Rüyamda aşık olduğum kişiyi görüyorum. Onunla güzel zamanlar geçiriyorum. Ona 9 aydır aşığım ve onu çok seviyorum, ilk gördüğümden beri. Cevap yazın, lütfen.

 15. Ben çok aşığım. Hem de çok çok acı çekiyorum, o kızı sevdiğimden. Bir rüya gördüm. Rüyamda yeğenim geldi, yanıma ve dedi ki “Sayit o kız senden daha çok acı çekiyor. Bundan emin ol” dedi. Bunun anlamı nedir? Lütfen, bana mail çeker misiniz? Ciaoo.

 16. Merhaba, benim okulda hoşlandığım bir çocuk var. Bir gece rüyamda okuldayken, herkesi gördüm. İşte okul bitiyor, akşam falan oluyor. Ben çantamı almış, çıkıyorum. O bana "Merve" diye seslendi. Gülümsedi, el salladı. Ben de hafif gülümsedim el salladım. Bunun anlamı o çocuk başıma bela olacak anlamına mı geliyor? Lütfen cevap yazın, çok acil. 🙁

 17. Arkadaşlar, rüyamda bir kızın bana aşık olduğunu gördüm. Sizce bu kötü bir şey mi yoksa iyi mi?

 18. Benim rüyamda gördüğüm, gerçek hayata deliler gibi aşık olduğum ve bunu bir türlü ona söyleyemediğim çocuktu ve o rüyamda bana çıkma teklifi ediyordu. Ben de ona “Yarın cevabımı söylerim” dedim ama söyleyemeden uyandım. Bunun anlamı nedir?

 19. Merhaba ben 3. sınıftan beri aynı kızı seviyorum şu anda lise 2’ye geçtim hep rüyalarıma giriyor. Sevdiğim kız şu anda babasının işi nedeniyle bursa ya taşınmışlardı. İlk yazdığım rüyayı gördüğüm zaman aynı şehirdeydik fakat 2. rüyada burada değildi.

  Hatırladığım iki rüya var. 1. Oturduğum evin karşısında yaşamaya başlıyordu, birbirimizle durmadan konuşuyorduk seviyorduk da diyebilirim fakat beni evine çağırdığında ben bir türlü o evin bahçesine dahi giremiyordum. Bunun açıklaması nedir? ( Bu rüyayı tam 1 yıl önce gördüm. )

  2. Bu rüyada ise sevdiğim kız Bursa’dan tekrar yaşadığımız yere geliyordu ve bilerek ve isteyerek benim okuduğum okula ve sınıfa giriyordu. Bu sefer ben ona değil ilk o bana aşık oluyordu bu sefer. Ben de zaten onu sevdiğim için iyice birbirimize kenetleniyorduk fakat bir türlü konuşamıyorduk. Birbirimize bakışıyorduk falan ama dediğim gibi bir türlü konuşamıyorduk. Bana bu iki rüyanın da açıklamasını yapar mısınız lütfen?

 20. Rüyamda sevdiğim fakat kavuşamadığım bir erkek bana “Yanlış yerde bekliyorsun” dedi. Günlerdir etkisindeyim. Tabirini çok merak ediyorum. Sevgiler. 🙁

 21. Rüyamda bir kız gördüm, birbirimize aşığız, sürekli vakit geçiriyoruz. Bir de bisiklet vardı. Bisikleti tek ben ayağı üstüne kaldıramıyorum, kız yardım edince kaldırabiliyorum ve kıza “Sen olmasan ne yapacağım ben?” diyorum. Sonra kızın evine gidiyoruz ama kızın ailesi bir evde çalışıyor sanki. Sonra o evde biri beni istemiyor. Annesi ya da ablası bilemiyorum. Bunu yorumlar mısınız benim için?

 22. Eskiden flört ettiğim biri vardı yazın tanışmıştık sevgili falan hiç olmadık ama onu deli gibi seviyordum. Ayrı şehirlerde yaşıyorduk onun için bu olmazdı ama telefondan falan ilişkimizi hiç koparmadık. Sonra o bana saçma sapan bir nedenle küstü ve bir daha ondan haber alamadım. Şimdi aradan 4-5 ay geçti ve rüyamda onunla barıştığımı ve çok iyi anlaştığımızı gördüm. Bu ne anlama geliyor, hala bir umut var mı? Çünkü hala onu unutamadım.

 23. Aşık olduğum çocuk benimle çok uğraşıyor, konuşuyoruz arada bir ama sevgilisi var. Sevgilisi olduğu halde bile benimle uğraşıyor, göz falan kırpıyor. Bu bir gelişme olabilir mi acaba?

 24. Rüyamda bir kız gördüm tanımıyorum kızı. Karşılıklı bakıştık birbirimize. Ne olduysa birden yanımda buldum, sarılmaya başladık baya baya sarıldık. Sevgililer ne yaparsa işte biz de sevgili gibiydik. Ne olduysa gitmesi gerektiğini söyledi. Ben de rüyada istem dışı ağlamaya başladım. İşin garibi şu sevgilim var ama rüyamda gördüğüm kızı tanımıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

 25. Gece rüyamda telefonum çalınıyor. Kızlarla birlikte top oynuyoruz. Telefonu bir kenara koyuyoruz. Tabi ki de ondan sonra geliyorum telefonuma bakıyorum. Kılıf var, telefon yok. Yan başında ki çocuğa soruyorum. “Bizim burada çok hırsızlık oluyor” diyor bana. Ben de diyorum ki “Bulursan telefonunum bana gel benimle arkadaşımlar almış olabilir” diyorum. Yukarı doğru çıkıyoruz, köşeyi dönüyoruz. Erkek çok var ona soruyoruz. Bir tane telefonu benim olmadığını anlıyorum. Tabi ki de ondan sonra yukarı çıkıyoruz. “Böyle olacak. Ben sana aşık oldum. Seni seviyorum, seni sevmek olacak emin ol bulacağım” diyor bana. Lütfen cevap bekliyorum.

 26. Ben gerçekte beni sevmeyen ama benim onu sevdiğim bir adamı rüyamda onun da beni sevdiğini gördüm. Bu ne anlama geliyor?

 27. Rüyamda birkaç ünlüyle aynı evdeydik ve samimiydik. Diğer odada da eski sevgilim varmış ve benim bundan haberim yok. Ünlüler zorla bizi barıştırmaya çalışıyorlar ama ben asla kabul etmiyorum. Bilgisi olan cevaplayabilir mi lütfen?

 28. Rüyamda sevdiğim kişiyi gördüm, “Bir daha kavuşamayacaksın” diyor. Ne olur yalan olsun.

 29. Merhaba,18 yaşındayım ve bir kızı deli gibi seviyorum. Onun düşüncelerini bilmiyorum yani onun bundan haberi yok. Onu fazla düşününce rüyama giriyordu ama normal olaylar oluyordu, istediğim gibi yani. Ama bu seferkinde kız en yakın arkadaşımın yanına oturuyor. “Çok teşekkür ederim” deyip yanağından öpüyor. Ben de onlara bakıyorum. Başka bir sebepten ona teşekkür ettiğini hatırlıyorum. Acaba o sebepten mi? Teşekkür…

 30. Ben rüyamda sevdiğim kişiyi (aşık olduğum) sıkça görüyorum. Onunla geçirdiğimiz mekanları falan görüyorum ama o beni sevmiyor. Bu neye işarettir?

 31. Rüyamda sınıf arkadaşım bana sarılıyordu (erkek) ben “Bırak beni” diyordum tekme falan atıyordum. Öğretmenime söylüyordum, öğretmenim “Yapacak bir şey yok” diyordu. Ve ben gerçek hayatta o çocuğu görünce utanıyorum. Bu rüya ne anlama geliyor? Birde bu gece rüyamda arkadaşımla (kız) geziyorduk serseriler geliyordu, bizi sıkıştırıyordu. Ben “Bırak bizi” diyordum ama beni dinlemiyordu serseriler. Ben kaçıyordum, arkadaşım onların elinde kalıyordu. Arkadaşıma tecavüz ediyorlardı (ayıptır söylemesi) ben kaçınca. Arçelik’e giriyordum. Tanıdığımıza babamı aratıyordum ve de babam beni eve götürüyordu. Bu rüyalar ne anlama geliyor? Gerçekten çok merak ediyorum. Açıklar mısınız?

 32. Ben rüyamda bir kızın bana “Hüseyin bana bakıyorsun, benle çıkar mısın?” diyor. Ben de ona “Seni seviyorum” diyorum. Ama kızla konuşmuşluğumuz yok, kızı tanıyorum. Bu ne anlama geliyor, bana yardım eder misiniz?

 33. Tanıdığım ama pek muhabbetimiz olmadığı halde rüyamda bana “Benimle çıkar mısın?” diyor ve ben ona “Seni seviyorum” diyorum. Bu ne anlama geliyor, bana yardım eder misiniz?

 34. Rüyada kar yağmış, elimde hediye gidiyorum arkadan sevdiğim adam geliyor, sonra bayıra denk geliyorum. Ben bayırdan kayıyorum sonra taşa oturuyorum. Sevdiğim adam da geliyor eli elime değiyor. “Neden kaçtı benden? Belki konuşacaklarımız vardı” diyor. Ben de kendi kendime “Kalk kalk, bu bir rüya” diyorum ve uyanıyorum. (Yorumu nedir acaba?)

 35. Rüyamda hoşlandığım çocukla sevgili oluyorduk, o kadar mutluydum ki. Bu ne anlama geliyor?

 36. Rüyamda sınıf arkadaşıma çıkışta soru soruyorum, ben onu çok seviyorum. Birden rüyamda elimi tuttu, ben korktum o bana “Seni çok seviyorum” dedi. Ben inanamadım birden sevgili olduk sonra ben uyandım.

 37. Ben rüyamda ve benim çok sevdiğim bir oğlan var fakat o beni sevmiyor. Okuldaydık ve okulda ailemle bir odada oturuyorduk ve bu oğlan geldi benim yanağımı 3 kere falan sıkmaya çalıştı. Ben her seferinde elini itekledim sonunda babam gördü ve oğlanla konuşmaya kapının dışına çıktı ve geldiklerinde oğlan ve babam anlaşmışlardı. Babam “Bu oğlan iyi” dedi. Ve ben koridora çıktım bir arkadaşımla karşılaştım ve bir ayna gördüm bu aynada şimdi olduğumdan daha güzeldim ve şaşırdım. Bunu açıklarsanız sevinirim.

 38. Rüyamda sosyal hesap üzerinden tanıştığım kızı gördüm onun kardeşini kendi yaşadığım mahallede gördüm ve ona ablasını sordum, sorarken arkasından onu gördüm. Arkadaşlarıyla merdivenlerde oturuyordu. Yanına gittim ve ona aşık olduğumu söyledim o benden kaçtı sonra yine buldum onu ve yine söyledim ve sonra uyandım. Bunun tabiri nedir acaba?

 39. Ya bir tuhaf rüya, dersteydim karşımda eskiden sevdiğim bir çocuk vardı ve yanımdaki adam öğretmen galiba “Siz birbirinizi seviyorsunuz” falan diyor. Çocuk da dalga geçermiş gibi gülüyor, ben de gülmeye başlıyorum. Öyle bir rüya tuhaftı.

 40. Öncelikle günaydın. Ben bir kişiye aşık oldum ve bunu ona söyledim. Annemin haberi yok. Rüyamda “Bakın oğlumun nişanlısı” diyerek tanıttı ve oradan ayrıldım ve çerez yemeye gittim. Oradan kuru fıstıkla kuru süt mısır istedim ama sadece fıstığı aldım. adam bana dükkânı kapattığını söyledi… Ve orada arkadaşlarla toplandık ve kavun vardı yemek istedim ama yiyemedim. Bu kadar. Teşekkürler.

 41. Arabada giderken kaza yapıyoruz ve dayım, teyzem ve yengem hareketsiz duruyorlar ben çıktıktan sonra dayımın kızı çıkıyor. Sadece ben ve dayımın kızı yara almadan kurtuluyoruz. Ardından geri dönüp arabanın içine baktım arabada olan annem ve yeğenim orda değillerdi. 2-3 gün sonra eve avukat geliyor dayımdan kalan vasiyeti okuyor ve ben ve özgenin mutlu mesut yaşamamızı vasiyet ediyor ve özgeyle evlenmemi istiyor.

  Ardından başka bir rüya görüyorum… Dayım teyzem ve yengem düğündeler ve ben sonra gelip masaya oturuyorum özgede çok güzel kırmızı renkte elbise giymiş o ben geldikten sonra geliyor kafamı çevirip ona bakıyorum sonra oturuyor birkaç dakika sonra dansa kaldırıyorum sonra anlından öpüyorum.

 42. Rüyamda arkadaşlarlaydım ancak dışarıda değişik yaratıklar vardı. Bizde parti yapıyorduk. Eski bir arkadaş evleniyordu (yaşımız küçük hepimizin 12-11 gibi) Bende arkadaşa karşı rüyada aşk acısı çekiyordum ve 2 kararım vardı ama hiç pes etmiyordum.

 43. Rüyamda daha önce hiç görmediğim bir kadını görüyorum, yolda yürüyoruz ve bir ben onun önüne geçiyorum, bir o benim önüme geçiyor en son durup gülüşüyoruz. Birden el ele tutuşuyoruz. Onu görür görmez âşık oluyorum. Numarasını isteyemeden bir arabaya binip bir şey demeden gidiyor. Arkasından bağırıyorum ama nafile. Bir fikri & yorumu olan varsa lütfen paylaşsın.

 44. Rüyamda daha önce sevgili olan bilinen bir çiftin ayrıldığını gördüm. O çiftlerden erkek olan kişiyi ben çok iyi tanıyormuşum ama onlar ayrıldıktan sonra kızın tarafındayım. Ben erkek olan kişiye hiç yüz vermiyorum, onunla konuşmuyorum. Sonra o da bana bir laf atıyor hiçbir şey söyleyemiyorum. Pişmanlık hissediyorum. Kızın tarafında olmamam gerektiğini anlıyorum ve bundan dolayı da utanıyorum. Erkek olan kişi gözümün önünde aşk acısı çekiyordu ve benimde içim acıyordu. Ben bu rüyanın anlamını bulamadım ve çok merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir