Rüyada Madalya Görmek

Bakınız; Nişan

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinin nihayet mükafatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkiye gelmeniz için size teklif yapılacağına işarettir.

Rüyada Altın Madalya Görmek

Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir.

Rüyada madalya kazanmak, çok çalışarak göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı büyük bir başarı elde edecek ve itibar sahibi olacaksınız manasına gelir.

Rüyada Madalya Almak

Rüyada madalya almak, çok değer verdiğiniz bir konu ile ilgili endişeler duyacaksınız ve o sorunu yok etmek için çok fazla çaba harcayacaksınız demektir.

Rüyada madalya görmek ne demek: Başarı, yükselme, mevki, ün, kişinin düşlerinin gerçekleşmesidir. Rüya sahibinin istediği konuma yakın zamanda ulaşacağına delalet eder.

Madalya

“Rüyada Madalya Görmek” için bir yorum

  1. İki gündür rüyamda okul görüyorum. İlk gün herkes artık liseyi eski ilkokulunda okuyacakmış ama ben bundan pek hoşnut değildim. Ertesi gün uzun uzun çamlar görüyorum başka bir okulun bahçesinde yerler yağmurdan ıslanmış, hava bulanık, okul çok eski bir okul. Okulun içine arkadaşımla giriyorum. Bir sürü kapıdan geçiyorum kapılardan geçtikçe kapıların boyu küçülüyor. En son tahtalarla kapatılmış bir alan görüyorum arkadaşım geçiyor ben sığmıyorum, geçemiyorum. Benim önümde bir de öğretmen varmış o da geçemiyor ve bana “Buradan senin sınıfına gidilmez, diğer taraftan gideceksin” diyor. Ben de dar yerden geçen arkadaşımı çağırıyorum o da tekrar yanıma geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir