Rüyada Madalya Görmek

Bakınız; Nişan

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinin nihayet mükafatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkiye gelmeniz için size teklif yapılacağına işarettir.

Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir.

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, yeteneklerinizin sonunda ödüllendirileceğine ve işinizde en yüksek makama çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada kendinizi kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyor görmek, daha önce tanışmadığınız birinin size hizmette bulunacağına yorumlanır.

Rüyada madalya kazanmak, çok çalışarak göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı büyük bir başarı elde edecek ve itibar sahibi olacaksınız manasına gelir.

Başarı, yükselme, mevki, ün, kişinin düşlerinin gerçekleşmesidir.

Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinizin nihayet mükafatlandırılacağına ve kendi meslek sahanızda en yüksek mevkiye gelmeniz için size teklif yapilacagina işarettir. Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalya dağıtıyor görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir.

Madalya

“Rüyada Madalya Görmek” için bir yorum

  1. İki gündür rüyamda okul görüyorum. İlk gün herkes artık liseyi eski ilkokulunda okuyacakmış ama ben bundan pek hoşnut değildim. Ertesi gün uzun uzun çamlar görüyorum başka bir okulun bahçesinde yerler yağmurdan ıslanmış, hava bulanık, okul çok eski bir okul. Okulun içine arkadaşımla giriyorum. Bir sürü kapıdan geçiyorum kapılardan geçtikçe kapıların boyu küçülüyor. En son tahtalarla kapatılmış bir alan görüyorum arkadaşım geçiyor ben sığmıyorum, geçemiyorum. Benim önümde bir de öğretmen varmış o da geçemiyor ve bana “Buradan senin sınıfına gidilmez, diğer taraftan gideceksin” diyor. Ben de dar yerden geçen arkadaşımı çağırıyorum o da tekrar yanıma geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir