Rüyada Ardıç Kuşu Görmek

Ayrıca bkz: Ardıç Ağacı

Rüyada ardıç kuşu görmek; rüya sahibinin etrafına kendisini maddi anlamda sömürecek ve zoru durumlara sokacak kişilerin çıkacağına ve bu nedenle rüya sahibinin haddinden fazla harcama yaparak kendini maddi zarara sokacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı daha temkinli yaklaşması ve art niyetli insanlardan uzak durması gerektiğine alamet eder.

Rüyada ardıç kuşunun uçtuğunu görmek; rüyayı gören kişinin ticari zekâsının var olup ancak bir işe atılacağı sırada çekimser hareketler sergilediğine yorumlanır. Rüya sahibinin kendine olan güvenini kazanması sonrasında yeni bir işe, ticari bir girişime atılması, hem kişi için hem de iş açısından olumlu sonuçlar doğuracaktır. 

Rüyada Ardıç Kuşunu Avladığını Görmek

Rüyada ardıç kuşunu avladığını görmek, rüyayı gören kişinin emeğinin hakkıyla bir iş yapıp başarılı olacağına yorumlanırken, başka birinin ardıç kuşunu avladığını görmek ise emek ve çaba sarf etmeden bir gelir elde edeceğine, kişiye miras kalacağına veya eline yüklü para geçeceğine yorumlanır.

Ayrıca bkz: Kuş Tuzağı

Ayrıca rüyada ardıç kuşunu başkasının avladığını görmek, rüya sahibinin sevinçli haberler alacağına, çevresindeki insanlar tarafından övgü dolu sözler duyacağına, takdir edileceğine ve iyi haberlere yorumlanır. 

Rüyada Ardıç Kuşunu Uçarken Yakalamak Görmek

Rüyada ardıç kuşunu uçarken yakalamak görmek, rüyayı gören kimsenin gelir seviyesinin yükseleceğine, çevresi tarafından pohpohlanacağına, gerek iş gerek de sosyal hayatında aranılan bir kişi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada ardıç kuşunu uçarken yakalamak, genel olarak rüya sahibine uğur getireceği şeklinde tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin kısa yoldan para kazanacağına, şans oyunları gibi emek sarf etmeden yapılan bir işten eline para geçeceğine delalet eder. 

Rüyada ardıç kuşunu uçarken yakalanması, rüya sahibinin hep beklediği ve aradığı sevgiyi bir insanda bulacağına ve mutlu dolu günler geçireceğine, gelecekte maddi anlamda hiç zorluk yaşamayacağına, işlerinin yolunda gideceğine, bu zamana kadar yapılan ufak hatalar varsa, telafi edileceğine, hayatında iyi gelişmeler olacağına, sevdiği insanla bir araya gelmek için bir adım atılacağına ve hayatın getirdiği tüm zorlukların atlatılacağına tabir edilir. Rüya sahibinin yeni bir işe atılma düşüncesi varsa şu anın doğru zaman olduğuna ve bu zamanda girişilen işlerin, projelerin sonuçlarının olumlu olacağına delalet eder. 

Rüyada Yerde Yürüyen Ardıç Kuşunu Görmek

Rüyada yerde yürüyen ardıç kuşunu görmek, rüya sahibinin yanı başında duran bir fırsat olduğuna ancak ona yaklaşmaktan çekindiğine, kapısına güzel haberler getiren birinin geleceğine ve rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanları fark etmesi gerektiğinin habercisi niteliğinde bir rüyadır. 

Rüyada Ardıç Kuşunu Bir Evin Çatısında Görmek

Rüyada ardıç kuşunu bir evin çatısında görmek, genel olarak haber olarak yorumlanır. Hane içindeki kişilerin bir haber alacağına veya hanedeki kişilerin kem gözlü insanlara karşı dikkatli olması gerektiğine, kötü niyetli insanların yaptığı dedikodulara, rüya sahibinin başarısını kıskanan ve kendisini sömüren kişilerden uzak durması gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada ardıç kuşunun bir evin çatısında görmek, o eve gelecek olan sevindirici bir habere delalet eder. 

Ayrıca bkz: Dam Görmek

Rüyada Ardıç Kuşunun Uçtuğunu Görmek İslami Tabiri

Rüyada ardıç kuşunun uçtuğunu görmek İslami tabiri şu şekildedir: Rüyayı gören kimsenin etrafında maddi anlamda kendisini zora sokacak, parasını, emeğini sömürecek kişilerin olmasına, rüya sahibinin iyi niyetli davranıp bu durumu geç fark edeceğine, hem maddi hem de manevi olarak yorgunluk yaşayacağına delalet eder.

Bazı âlimlere göre ise; rüyada ardıç kuşunun uçtuğunu görmek, rüyanın görüldüğü güne bağlı olarak değişiklik gösterir. Rüya sahibinin bu rüyayı sevgililer gününde görmesi, hayatına bir denizci gireceğine ve onunla izdivaç kuracağına delalet eder.

Ardıç Kuşunun Uçtuğunu Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir