Rüyada Anka Kuşu Görmek

Ayrıca bkz: Kuş Kanadı, Ateş ve Kıvılcım

Rüyada anka kuşunu görmek, rüya sahibinin önemli ve yüce biri olduğuna işarettir.

Rüyada anka kuşunun kendisi ile konuştuğunu gören kişi, nimete, paraya ve yüce mertebelere ulaşacak demektir. Rüya esnasında elinde bir anka kuşunun öldüğünü görmek ise, hüzün ve kedere delalet eder.

Rüyada anka kuşunu görmek ne demek evlat sahibi olmaya, meçhul kuşlar görmek sevinç ve müjdeye delildir.

Rüyada anka kuşlarının başına toplandığını görmek, büyük bir riyasete delalet eder.

Rüyada anka kuşunun kendisi ile konuştuğunu gören kişi, bir devlet büyüğü tarafından ödüllendirilir.

Rüyada anka kuşunu görmek ne anlama gelir, garip haberlere ve uzak bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada anka kuşunun kendisine bir şey anlattığını görmek, bir melek vasıtasıyla Allahu Teâlâ tarafından rızıklandırılmaya delalet eder.

Rüyada anka kuşu görmek; fakirlikten kurtulup zengin olmaya, düşmanın şerrinden enim olmaya, sıkıntılardan, dertlerden kurtulmaya, talihinizin açılacağına, uzak diyarlara yolculuğa çıkacağınıza, rızkınızın genişlemesine, bolluğa, berekete, hayırlı bir evlilik yapacağınıza işarettir.

Rüyada anka kuşunu görmenin genel olarak dört tabiri vardır;

  1. Hakimiyet sahibi olmak,
  2. Büyük bir şahsiyet olmak
  3. Yöneticilik makamına erişmek,
  4. Güzel bir kadınla tanışıp evlenmek.

Rüyanızda anka eti yediğinizi görmek, iffetli ve takvalı bir kızınız olacağına işarettir.

Rüyada elinizde anka kuşu olduğunu ve uçup gittiğini görmek; eşinizi boşayacağınıza, ancak daha sonra pişman olacağınıza delalet eder.

Rüyada anka kuşu yakalamak, bir başkanlık makamına oturacağınıza; dişi bir anka kuşunu öldürmek, bir kızla gayrimeşru bir ilişki yaşayacağınıza delalettir.

Anka Kuşu 

“Rüyada Anka Kuşu Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhabalar rüyamda başımın üstünde Anka kuşları uçuyor. Ağızlarından ateş püskürtüyorlar. Beni birilerinden koruyorlardı sanki. Rüyamı açıklarsanız sevinirim…

  2. Rüyamda Anka kuşuna benzer bir kuş sürekli yakınımdan beni izliyordu. En sonunda dayanamadım kucağıma alıp bana daha yakın bir yere bıraktım. Tüyleri beyaz ve kanat uçları ve başının üstü rengarenkti, gözü hep üstümdeydi. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  3. Rüyamda bir evin içindeyim bir düzine uçan zümrüdü anka kuşlarından birine evin penceresinde tüfek ile ateş edip avlıyorum. Sonrasında avcılar toplanıp neden bana bu kuşu vurduğum için hesap soruyorlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir