Rüyada Apartman Görmek

(Apartman dairesi için Bakınız; Bina)

Rüyada köşk, apartman ya da yüksek bir bina görmek, kazancın ve nimetin artacağına işarettir. Bu tarz bir bina satın aldığını görmek, yolculuğa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada apartman görmek, feraha, sevince ve mutluluğa işarettir. Rüyada apartman görmek ne demek, helal mala ve zenginliğe işarettir.

Rüyada apartman bahçesine çiçek ektiğini görmek, evleneceğinize ya da çocuğunuzu evlendireceğinize delalet eder.

Rüyada kendini bir apartmanın önünde gören kişi, içine girdiği yeni bir iş hususunda kararsız kalacak demektir. Apartmana asansörle çıkmak, uçakla uzun bir yolculuğa çıkılacağına veya uzak bir yerden bir yolcunun geleceğine işarettir.

Rüyada görülen her çeşit yüksek bina, sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine; çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı apartman, mağrur ve cimri insana; şehir merkezi dışında yahut köyde görülen apartman, meydana gelecek garip bir duruma delalet eder.

Rüyada apartman görmek ne anlama gelir, aile içinde bazı tartışmalar çıkabileceğine işaret eder.

Rüyanızda bir apartman sahibi olduğunuzu görmeniz, hayal gücünüzün gelişmiş olduğuna delalettir.

Rüyanızda bir apartmanın kapıcısı olduğunuzu ve kalorifer dairesinde çalıştığınızı görmeniz, yeni bir daireye taşınacağınıza; bir apartmanın sahibi olup, apartmanın bahçesini çiçeklendirdiğinizi görmeniz, evleneceğinize veya çocuklarınızdan birini evlendireceğinize delalet eder.

Bir apartmanın önünden geçip, onun büyüklüğüne bakan ve bu kadar büyük bir bina karşısında şaşıran insan, kendisine verilen yeni bir iş hususunda onu başarıp başaramayacağı hakkında kuşkuya düşecek demektir.

Apartman

“Rüyada Apartman Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba rüyamda ilk kocam Taksim de büyük ve lüks bir apartmandan çok güzel bir daire almıştı. Beni de oraya götürdü. Merdivenlerle çıktık.”7 cepheden deniz görüyor” diyor. Bakıyorum dışarıda deniz ve bir sürü gemi var. Daireye hayran oluyorum, çok güzel. Bu arada babam arıyor “Yangın sizin oraya da geldi mi?” diyor. Meğer İstanbul’un her yerinde yangınlar başlamış. Pencereden bir bakıyorum biraz uzakta binalar yanıyor. Yangını özellikle söndürmüyorlar, kendiliğinden söner diye. Söner gibi oluyor, tekrar başlıyor ama bizim bulunduğumuz yere ulaşamıyor. Bu rüyayı yorumlayabilirseniz çok minnettar kalırım.

  2. Rüyada çok yüksek bir gökdelenin en alt katında idim, birden deprem oldu. O gökdelenden ev büyüklüğünde parçalar kopup aşağı düşüyordu fakat ben hiç korkmuyordum. En sonunda bir parça üzerime düştü korktum fakat bana hiçbir şey olmadı. Ben de başka odaya geçtim, orda bir sürü insan vardı. Herkes normal bir şekilde dolaşıyordu, öyle uyandım. Rüyamın yorumunu yaparsanız sevinirim. Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir