Rüyada Kader Görmek

Bakınız; Kaza ve Kader.

Kader kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Kader Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda annem, ablam, ailem “O kızdan sana hayır olmaz“ ve ben de “Yok seviyorum” diyordum ve “Kaderiniz kısmetiniz bu kadar yazılmış” diyordular ve ben kabullenmiyordum.

  2. Rüyamda yakın arkadaşımla bu arkadaş aynı zamanda ev arkadaşım Ertuğrul yolda yürürken karanlık ve loş bir yol önümüze yaşlı bir adam geliyor, bizi durduruyor. Ben ilk önce ciddiye almıyorum ancak bana bunu çok iyi hatırlıyorum. “Her şeyden kaçabilirsin, kaderinden kaçamazsın” diyor ve ben arkadaşıma “Koş” diyorum. Baya fark atıyoruz diye duruyoruz ancak karanlık rampalı bir yolda arkamıza bakıyoruz ve yaşlı adam bastonlu olmasına rağmen çok yakınımızda oluyor. Ben yine “Koş” diyorum ve bir sokağa giriyoruz. Öyle bir sokak ki, yollar olmasına rağmen hepsi açık yollar değil ama ben bu yola daha önce geldiğimi biliyorum. Yine rüyamda ve çıkış yolunu biliyorum ve arkadaşımla oradan çıkıyoruz. Sonra bir evin kenarına geliyoruz, saklanıyoruz sonra ben çok çağırıyorum arkadaşımı gelmiyor. Ben bir anda koşuyorum, evime giriyorum. Evim, saklandığımız evin yakınında olmuş oluyor ama arkadaşım gelemiyor. Onun için de çok endişelenmiyorum ama gelmiyor. Sonra uyandım. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim, aklıma çok takıldı çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir