Rüyada Bulantı Görmek

Rüyada görülen her çeşit mide bulantısı, şüpheli kazanç ve yolculuktur.

Rüyada mide bulantısı görmek, kişinin geçmişte yaptığı kalan hileli işlerinin ve günahlarının ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.

Ayrıca bkz: Öksürük, Mide 

Bulantı

“Rüyada Bulantı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Elimde bir kovayla bir yere gidiyorum. Karanlık, yanımda upuzun bir kaç bina var sonra kovayı yere koyup gökyüzüne bakıyorum. Bir sürü yıldız var fakat bakınca yukarıda binada oturan insanları görüyorum sonra yıldızlara bakıyorum, kayar gibi oluyorlar ama kaymıyorlar sonra midem bulanıyor. Başımı aşağı eğiyorum, kovamı da alıp gidiyorum sanki kovayı yıldız toplamak için almışım gibi hissediyorum. Lütfen yorumlayın, çok etkilendim.

  2. Rüyamda başbakanla tokalaşıp arabaya bindik, gayet güler yüzlü idi. Arabanın içinde bir sürü çocuk vardı, gülen çocuklar… Sonra başbakanla beraber büyük bir samanlığın içinde araba vardı. Arabaya binerken de ağızıma samanlıktaki saman çöpleri girdi. Çıkarıp çıkarıp atıyordum ağızımdan ve o sırada da midem bulandı. Sonra arabayla İstanbul’a gittiğimi gördüm. Fakat birden kendimi başka bir şehirde köyümde gördüm. Burada da arabanın içinde 3 kişi olmuştuk ve rampadan aşağı iniyorduk… Yorumlarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler. Sevgilerimizle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir