Rüyada Alyans Görmek

(Ayrıca Bkz. Yüzük)

Bekar bir kimsenin rüyasında alyans görmesi, o kişinin yakın zamanda evleneceğine; evli bir bireyin bu tarz bir rüya görmesi ise, bu kişinin yakın zamanda bir çocuğunun olacağına işarettir.

Rüyasında birine alyansını verdiğini gören kişi, eşiyle arasında birtakım problemler yaşayacak demektir.

Rüyada görülen nişan yüzüğü evlenmeye, çocuk sahibi olmaya ve maddi kazanca delalet eder. Ayrıca evli bir kadının rüyasında alyansını kaybetmesi, acı bir şekilde dul kalacağına delalet eder. 

Rüyada evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocası ile uzunca bir süre devam edecek geçimsizliğe işarettir. Rüyada bekar alyans beğenmeye gidiyorsa evlilik için hazır olduğunun işaretidir.

Rüyada alyansta kendi adını görmek, evliliğe; kendiniz veya eğer evlenme yaşında çocuklarınız varsa, onların evlenmeye yakın olduğuna işaret eder.

Alyans

“Rüyada Alyans Görmek” üzerine 20 yorum

 1. Rüyamda altın 2 tane alyans takıyordum, birisi tam birisi biraz parmağımı sıkıyordu. Bu alyanslar biraz farklıydı model olarak rüyamı yorumlarsanız sevinirim, bu arada bekarım teşekkürler…

 2. Selam. Aynı rüyayı ben de gördüm. Alyansım kırıldı. Ben de yeni evliyim ve bu rüya beni ürküttü. Umarım kötü bir şeyler olmaz.

 3. Nişanlımdan isteksiz bir şekilde ayrıldım ve onu istiyorum. Rüyamda ise alyansımı parmağıma takmış olarak gördüm. Şimdiden teşekkürler.

 4. Rüyamda eşimin bana 4 tane alyans aldığını gördüm. Bir kısmı taşlı. Birisinde de adım yazıyordu. Yorumlarsanız sevinirim.

 5. Nişanlı bir erkeğin parmağındaki alyansın inceldiğini görmesi ne anlama geliyor?

 6. Rüyamda ayrıldığım ve bir daha yüzünü bile görmek isteğim eski eşimle evlenmiş olduğumu ve parmağımda ona ait tektaş ve alyans olduğunu görüyor ve çok üzülüyorum. “Olamaz, nasıl yaptım?” diyorum… Eski eşe ait alyans takmak neyi işaret ediyor. Şu anda bekarım.

 7. Yeni evli bir kadınım. Rüyamda alyansımız paslanmış, eşimle beraber yeni alyans almaya gidiyoruz. Yeni alyans alıyoruz sonra o da paslanıyor. Tekrar yeni alıyoruz, böyle devam ediyor. Allah hayra çıkarsın. Nasıl yorumlanabilir bu rüya acaba?

 8. Rüyamda kocamın alyansını parmağından çıkarıp kuyumcuda bozdurduğunu gördüm. Alyanslar iki taneydi ve ikisi de ona aitti. Rüyamda çok ağladım. Bu rüya beni çok etkiledi. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

 9. Daha 16 yaşındayım evlenme saçma. Eski bir arkadaşım bu alyansı alıyordu. Siyah ve parmağıma büyük geliyordu?

 10. Rüyamda tanıdık bir erkekten alyans alıp parmağıma taktım. Yorumunuzu rica ediyorum.

 11. 13 yıllık evliydim, şu an boşanma aşamasındayız. Rüyamda parmağımda alyans olduğunu görüyorum. Yorum yaparsanız sevinirim.

 12. Rüyamda şu anda oturduğumuz evin balkonun çok temiz olduğunu görüyorum. Şaşırdım, “Ben temizlemedim ama burayı kim temizlemiş” diyorum. Yorum yaparsanız sevinirim.

 13. Rüyamda alyansımın kırıldığını gördüm eşime gösteriyorum oda üzülme yenisini alırız diyor. Rüya beni çok tedirgin ettin kısa zamanda cevap yazarsanız çok sevinirim.

 14. Birisi ölmüş bir tanıdığa diğeri karısına ait bir çift güzel alyans bana verildi. Hatta rüyamda saklayıp, çocuklarına vereyim diye düşündüm anlamı nedir?

 15. Rüyamda eski sevgilimle bir yerde karşılaşıp bir süre bakışıyoruz birden sevgilimin parmağında alyans olduğunu fark ediyorum ve hırçınlaşıp kavga ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir