Rüyada Ama Görmek

(Aynı zamanda bakınız; Rüyada kör görmek)

Rüyada ama görmek gerçeklere gözünü kapatmaya işaret eder. Rüyada bir yakınınızın ama olduğunu görmeniz onun yapması gereken bir şeyden kaçınacağına işaret eder.

Rüyada sağ gözünün ama olduğunu gören kimse para kazanmak için çok emek harcayacağına ve sağlığını bu nedenle kaybedebileceğine işaret eder.

Rüyasında sol gözünün ama olduğunu gören kimse para kazanmak için çok fazla emek harcadığınıza, ancak sağlığında yine de hafif yorgunluk kaynaklı sorunlar olabilir.

Rüyada birini kavga sonucu ama bıraktığını gören kimse birinin bir şeyleri görmesini engelleyecek demektir. Rüyasında kişinin kendisini kör olarak görmesi, onun yeterli araştırmayı yapmadan her işe atılmaması gerektiğini ve kişinin hata yapmasını bekleyen düşmanlarının olduğunu gösterir.

Rüyada hapishanede bulunan birinin kör olduğunu görmesi, hürriyetine kavuşacağına; biri tarafından kör bırakılmak, o kimsenin dolduruşuna gelerek hata yapacağınıza ve fevri davranacağınıza işaret eder.

Ama (Gözü Görmeyen)

“Rüyada Ama Görmek” için bir yorum

  1. 75 yaşımdayım eşimi kaybettim, yalnız yaşıyorum. Rüyamda siyahlar giyinmiş uzun boylu ve her iki gözü de görmeyen bir bayan evime gelerek bana benimle evlenmek istediğini belirtti. Ona yaşlı olduğumu ve bazı sağlık sorunlarım olduğunu söylesem de bunların önemli olmadığını ille benimle evlenmek istediğini belirtti. Bu arada rüyamdan uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir