Rüyada Hapislik Görmek

Rüyada hapis olmak, zillet, üzüntü ve kederdir. Bundan dolayı tanıdığın bir valinin kendisini hapsettiğini görse, üzüntüye düşer. Bir kimse kendisinin, kireçle yapılmış bir odaya hapsedildiğini görse, ölür ve oda kabir olur. Hapishane olarak kullanılmayan başka bir odada ayakları bağlı ve odanın kapısı da üzerine kapanmış olarak gören kimseye bir hayır isabet eder.

Rüyada eğer o yerde kendisine azap edildiğini görürse, hayır ve akibet cihetiyle daha iyidir. Bazıları da, hapis olmak zillet ve hakarettir, dediler. Kadının rüyada, sultanın kendisini hapsettiğini görmesi, büyük bir adamla evlenmesine işaret eder.

Ayrıca Hapishane, Hapis, Hapis / Zindan, Zindan, Zindan / Zindancı açıklamalarına da bakınız.

Hapislik

“Rüyada Hapislik Görmek” için bir yorum

  1. Babamın hapse girdiğini gördüm eve gelmişti izinli olarak, halinden memnundu, gençleşmişti. Annem ve kardeşlerim ondan önce gidiyorlar gideceği hapishaneye. İzni bitince beni götürmüyorlar. Ben de babamla birlikte gitmek istiyorum. Babam bir arkadaşının arabasıyla kardeşlerim ayrı bir minibüsle gidiyor. Babamın peşinden sesleniyorum. Babam bana dönünce çok şaşırıyorum. Babam çok gençleşmişti. Araba çalışmıyor bir türlü. Sonra ben kapıları kilitlemek için eve gidiyorum ama bir türlü evden çıkamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir