Rüyada Haç Görmek

Müslüman ise kötü göz veya söz, dedikodudur. Hristiyan ise sıkıntılarını atacak demektir.

Haç kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Haç Görmek” için bir yorum

  1. Selamünaleyküm. Ben Müslümanım elhamdülillah. Rüyamda haç taktığımı gördüm ama onu takar takmaz hemen rahatsız oldum, beni boğmaya başladı desem yeridir. Ama aynı anda sanki o taktığım haç ile İslami bir sembolde vardı. Ben ikisini birleştirdim ve öyle bir kolye taktım. Yani şunu demek istiyorum, Haç Hristiyanların, hilal da İslam’ın olarak bilinir. O taktığım kolyede ikisi de var gibi hissetim ama özellikle söylemek istiyorum, hilal görmedim ama hissettiğim o yönde. Cevaplarsanız memnun kalırım. Not; Bir kaç gündür din konuları üzerinde bayağı yoğun çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir