Rüyada Eziyet Görmek

Rüyada insanlara eziyet ettiğini görmek, onlardan eziyeti kaldırmaya; insanlara eziyet veren şeyi alıp bir kenara koymak, iman olgunluğuna; birinden eza ve cefa görmek, ondan gelecek iyilik ve ihsana; bir şeyden eza ve cefa duymak, sıkıntı ve ıstırapların sona ermesine, kurtuluş ve refaha delalet eder.

Ayrıca bkz: Eziyet Çekmek, Yaralanmak, Kaçırılmak

Rüyada birine eziyet ettiğini gören kişi, bir iyilik yapar anlamındadır. Rüyasında eziyete uğradığını gören kimse büyük iyilik bulur.

Rüyada toplu bir şekilde eziyet gördüğünü görmek, bulunduğunuz işte herkesin bir güzel haber alarak şirketteki veya aile gelirlerindeki artışa işaret eder.

Rüyada bir çocuğa eziyet eden birini durdurmak, çocuğunuza ya da yakınınızın bir çocuğunun gelişimi için güzel bir destekte bulunacağınıza delalet eder.

Rüyada bir yaşlıya eziyet eden birini durdurmak, etrafınızdaki insanlara karşı daha duyarlı olacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada size eziyet eden birine sizin de eziyet ettiğinizi görmek, yaptığınız iyiliğin karşılığını göreceğinize veya bir iyiliğin karşılığını vermek için elinizden geleni yapacağınıza delalettir.

Eziyet

“Rüyada Eziyet Görmek” için bir yorum

  1. Ben rüyamda bir deve gördüm. Bir adam gözümüzün önünde o deveye eziyet ediyordu. Bu ne anlama gelmektedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir