Rüyada Eza ve Cefa Görmek

Ayrıca bakınız; Eziyet.

Rüyada eza cefa çektiğini görmek canınızı çok sıkan bir olayın içinde olduğunuza ve bunun psikolojik ve hatta fizyolojik sağlığınız üzerinde olumsuz etkilerinin olacağının göstergesidir.

Rüyada size eza cefa çektirenin kim olduğunu gördüyseniz o kişi normal hayatta da bir süre sizin canınızı sıkacak demektir, başınıza bu tarz bir durum gelmeden önce o insanla konuşmalı veya yapacağını tahmin ettiği şeyin önüne geçmelisiniz.

Rüyada bir insana eziyet çektirdiğini görmek ve aslında böyle bir şeye niyetli olmadığının farkına varmak, bir kişiyi farkında olmadan üzeceksiniz şeklinde tabir olunur. Eğer ki o kişi sizin canını yakma niyetinde olduğunuz bir sevgili ya da bir eş dost veya herhangi biriyse o zaman da o insanın canını yakmanın yollarını aradığınızın göstergesidir.

Rüyada kalbinizde çektiğiniz cefanın sızısını duyuyorsanız ve kendinizi çaresiz hissediyorsanız, gerçekten bilgeliğine ve iyiliğine güvendiğiniz bir insandan yardım almanızda fayda vardır, bu yardım alacağınız kişi objektif düşünebileceğine güvendiğiniz aile büyükleri de olabilir.

Rüyada eza cefa çeken birine yardım etmeye çalıştığınızı ama elinizden bir şey gelmediğini görmenin rüya yorumu sevdiğiniz bir insanın derdine derman olamayacaksınız şeklindedir.

Eza ve Cefa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir