Rüyada Kaçırılmak Görmek

Seyyid Süleyman: Rüyada kaçırıldığını görmek, çevreniz ya da çevrenizdeki birileri tarafından kontrol edildiğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada kaçırıldığını ama gittiği yerde sanki kendi orda olmak istiyormuş gibi duran kimse hayatından çok fazla sıkılmış ve kaçmak istiyor şeklinde yorumlanır.

Rüyada kaçırıldığını ve eziyet gördüğünü gören kişi hayatında yapacağı bir değişiklik sonucunda hüsrana uğrar.

Rüyada bir kaçırılma sahnesine tanık olmak ise, beklenmedik haberleri simgeler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Kaçmak Görmek.

Kaçırılmak

“Rüyada Kaçırılmak Görmek” üzerine 11 yorum

  1. Rüyamda sürekli tanıdıklarımın kaçırıldığını ve onlara işkence edildiğini görüyorum. Örneğin, bir tanesinde kaçırılıp diri diri mezara gömülmüştü. Bu ne demek oluyor?

  2. Rüyamda biri beni kaçırıyor yardım etmeleri için bağırıyorum ve bir adam gelip benim için onunla dövüşüyor. Birden yer yarılıyor ve her yer kan gölü oluyor fakat o 2 adam benim için kavga etmeye devam ediyor. Bunun anlamı nedir?

  3. Rüyamda beni uyuşturucu gibi şeyleri almakla tehdit ettiler. Ben “Alman” falan dedim. Ama yine de kendi isteğimle kaçırıldım. Bunu hep görüyorum. Bu ne anlama geliyor acaba?

  4. Beni rüyamda teknoloji tasarım öğretmenim kaçırıyordu. Ama tuhaf olan şey şu, beni 4 kişi rüyasında beni kaçırırken görmüş. Sınıfta arkadaşım seni rüyamda kanırıyorlardı dedi ve başka 3 kişi de görmüş beni kaçırdıklarını.

  5. Merhaba, ben evli bir bayanım. Dün gece rüyam da bir kişi tarafından kaçırılmaya çalıştığını gördüm. Eşimin ismi rahim ve kaçırmaya çalışan kişi "yetti artık rahim" diye kolumu çekmeye çalışıyor ve ben seninle evlenmem bırak beni diyordum ve korku ile uyanıp eşimin yanımda olduğunu gördüğümde rahatladım. Bunun yorumunu söyler misiniz?

  6. Rüyamda arkadaşlarımla bir apartmana girdik. Apartmanın zemin katında yaklaşık 10 adam vardı. Hepsi birimizi yakalamaya çalıştı. Ben kaçtım ve çığlık attım birkaç yetişkin geldi, arkadaşlarımı kurtardı. Sonrasında arkadaşım adamların bize kimyasal içirip öldürmek istediğini söyledi. Neye işaret eder?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir