Rüyada Eyer Görmek

Rüyada eyerin üzerine binmek iş ve maksattaki başarıya işaret eder.

Semer, palan ve eyer gibi şeyler hayvan üzerinde görülmez ise evin hanımına, Eyer bazen asil ve varlıklı bir kadına, yöneticiye, hayvan ve araç türünden binite, Eyerin kırılması yahut paramparça olması işlerin bozulmasına yahut hanımının vefatına delalettir.

Hayvanın semer, eyer ve palan gibi üzerine vurulan şeyleri çıkarmak eşiyle arasında meydana gelecek bir tartışmaya yahut kazanç vasıtalarında meydana gelecek olumsuzluklara işarettir.

Hayvana eyer, palan vb. vurmak yolculuğa, güzel eşyaya, Semer vs. altında görülen keçe üzüntü ve kederin, zorluk ve sıkıntının geçmesinin habercisidir.

Eyer örtüsü gösterişli ise mülk ve saltanata, kirli ve gösterişsiz ise itaatsizliğe ve bunun sonucu gelecek azaba; Eyer, semer vb. gibi şeyler yapan kimseyi görmek nikah kıyan kimseye, kırıkçı çıkıkçıya, ihtiyatlı ve işlerini sağlam tutan kimseye delalet eder.

Rüyada eğer işlediğinizi görmek yaptığınız işi biraz anlatabilmeniz gerektiğine bu sayede insanların yaptığınız işin değerini anlayacağına işaret eder.

Eyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir