Rüyada Eğer Görmek

Ayrıca bakınız, eyer.

Rüyada çok güzel eğeri olan bir ata bindiğinizi gördüyseniz işinizde bir yükselme yaşayacaksınız demektir. Rüyada eğeri atın üstünde değil de kenarda gördüyseniz henüz terfi etmenize ya da maaşınızın artmasına biraz daha vakit var şeklinde tabir olunur.

Rüyada güzel bir eğer hazırladığınızı gördüyseniz daha fazla kazanç sağlamak için işinizde geliştirmeler yapacaksınız veya çalışma şartlarınızı artırmak için bir yeni işe başvuracağınıza işaret eder.

Rüyada eğeri pislik içinde gördüyseniz sevdiğiniz birinin veya sizin emeklerinizi boşa çıkaracak insanlarla karşılaşacaksınız ve bu duruma üzüleceğinize işarettir.

Rüyada eğeri dualarla bir ata bağladığınızı atın da altında sakin durduğunu gördüyseniz başladığınız iş hayırlı bir şekilde yoluna girecek, kervan yolda çok kısa sürede dizilecek demektir.

 

 

Eğer kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir