Rüyada Çuval Görmek

Ayrıca bkz: Çuvaldız, Çuvalcı

Rüyada çuval görmek gizli olanı açığa vurmamaya, sır saklamaya, bekçiye işarettir. Çuvaldan bir şey çıkması ihanete; çuval yapan yuhut satan kimse, iyisi ve kötüsü ile halkın iyi tanıdığı insanlara; elde çuval birini görmek, eşin hamile kalmasına ve kız doğurmasına; böyle durumlar yoksa yolculuğa delalet eder.

Rüyada boş çuval görmek evinizde bereketsizlik ve uğursuzluk olduğunu ve bu yüzden sıkıntı çektiğinizi, doğru ve iyi şeyler yaparak bunun tekrar düzelebileceğini belirtir. Dolu çuval ise bereketi gösterir.

Rüyada dolu çuval görmek ise bereketi gösterir. Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir eşyayı bulacak ve mutlu olacaksınız. Çuvalı boş görmek hanede bereket olmadığını ve bir uğursuzluk bulunduğunu belirtir. Kaybettiğinizi sandığınız değerli bir nesneyi bulacak, çok mutlu olacaksınız.

Rüyada çuval görmek ne demek yepyeni bir yerden gelecek kısmettir. Çuvalın içi boşsa, kişinin isteklerini gerçekleştirmek için çok çalışması gerektiğini belirtir.

Rüyada çuval görmek ne anlama gelir uğursuzlukla yorumlanır. Rüyanızda dolu bir çuval görmek, hayırsız kişiler tarafından idare edildiğinize; boş bir çuval görmek, işlerinizde ve evinizde bereketsizliğe; bir çuvalı sırtlayıp eve getirdiğini görmek, kısmet ve bolluğa; evinizden bir dolu çuvalla çıktığınızı görmek, başka bir kişiye yardım edeceğinize delalet eder. 

Bir başka rivayete göre de: Rüyada çuval, gizli olan şeyin bekçisidir. Çuvaldan bir şey çıktığı görülürse, hayatında beklenmedik değişikliklerin olduğuna ve iş değişikliğinin olabileceğine delalet eder. Çuval görmek; yolculuğa, gizli olan şeyi muhafazaya ve eşe işarettir. 

Çuval

“Rüyada Çuval Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Rüyamda babam kumların üzerinde, ben de çuvalla geliyorum. Babam çuvalın içine kum dolduruyor. Ne anlama gelir?

  2. Gördüğüm etkileyici rüya ilgili yorumlarınızı rica edecektim. Rüyamda İnsanları öldürmeye gelenlerden kaçınmak üzere eşimle birlikte ölü numarası yapıyoruz, nefes aldığımızı belirtmemeye çalışıyoruz. Gelenler (yüzlerini göremiyorum) başımıza çuval geçirerek bizi bir yere yuvarlıyorlar ve onlardan kurtularak rahat nefes alıyoruz. Kurtulduğumuz sevinciyle rahat nefes alıyorum çuvalın içinde. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir