Rüyada Çörek Görmek

Bir vesileyle yaşanacak sevince, sınırlı kazanca ve hastalıktan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada çörek pişirmek veya yemek özel hayatınızda mutluluk anlamındadır.

Rüyada çörek pişirmek veya yemek özel hayatınızda mutluluk anlamındadır.

Rüyasında çörek yiyen kimse fırsatı değerlendirirse zengin olur veya ani bir kararla evlenir.

Çörek görmek kismetle yorumlanır. Rüyada çö-rek yediğini gören büyük bir nimete kavusur. Çörek pisirdiğini görmek mutluluga ve bolluga işarettir. Çörek menfaat ve nimete delalet eder. Yag ve yumurta ile yapilmis ise daha iyidir. Çörek yu-musak olursa kolaylikla elde edilen nimete, kuru ve kati olursa zorlukla elde edilen menfaate işarettir. Bazilarina göre, bir tek çö-rek görmek bir evlada delildir. Çöregi parçalamak, bir topluma er-zak dagitmaya delalet eder. Rüyada çörek pisirdiğinizi görmek, para kazanmak düsüncesi ile yeni bir ise atildiğiniza delalet eder. Çörek yemek ise, o isten ka-zanacaginiz parayi daha verimli bir iste kullanacaginizi gösterir. Bir misafirinize çörek ikram ettiğinizi görmek, bir kimse ile is or-takligi yaparak yeni bir kazanç vasitasi aradiğiniza delalet eder.

Çörek

“Rüyada Çörek Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Düşmanlar saldırıyor, oğlumda yanımda imiş. Bizans askerleri üzerimdeki elbiseye kezzap atılıyor, elbise yansın, bedenim çıksın diye. Ama elimi tutuyorum, yakmıyor, elbisemde yanmıyor. Amaçları çıplak edip, oğlumu çileden çıkartmakmış. “Annem aldırma, olsun” diyorum. Ama elbisem yanmıyor, çıplak edemediler. Birden uyandım.

  2. Arkadaşlarla çörek yapalım demişiz ama unutmuşum. O arada başka yere giderken, bakıyorum, arkadaşım çörekleri tepsiye diziyor. “Aman! Unuttum” diyorum. Sonra yanına gidiyorum,

  3. Rüyamda bir okul gibi bir yerdeyim çocuklara çörek dağıtıyorlar, onlar alırken bir öğretmen bana da veriyor. 5 tane büyük çörek alıyorum sonra da onları çocuklara veriyorum. O arada ne olduğunu hatırlamıyorum ama sonra da küçük çöreklerden alıyorum. Sonra onları yere düşürüyorum ve sonra da suyun altında yıkıyorum onları ama yağmur da o kadar çok yağıyor ki. Sonra kendimi evde görüyorum sonrasını çok hatırlamıyorum. Acaba ne anama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir