Rüyada Çorba Görmek

Kişinin sevdiği ve beğenerek yediği çorba bahtın açılmasına, rızık yollarının kolaylaşmasına, Yazın sıcak, kışın soğuk çorba içmek üzüntüye, Sığır etli çorpa hayır ve iyilik ehli birine, Koyun etli çorba şeref ve izzetli hayata, Kuş ettiyle bişirilen çorrba memuriyete yahut devletten gelecek ihsana, arzu ve isteğin yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada çorba içmek maaşınızın artacağına, kendi işiniz varsa onun gelişeceğine işarettir .

Rahat ve uyumlu bir hayatınız olacak demektir.Çorba içmek maaşınızın zamlanacağına, kendi işinizi yapıyorsanız onun büyüyeceğine işarettir.

Rahat ve mutlu bir hayatınız olacak.

Eğer temiz, güzel ise kısmettir. Rengi kirli veya sarı ise hastalığa yorulur.

Rüyada çorba görmek, bugünlerde islerinizin çok karisik ve içinden çikilmaz bir halde olduguna delalet eder. Çorba içtiginizi görmek karisik bir is içinde oldugunuza, çorba-yi içerken üzerinize döktügünüzü görmek, çok kötü bir durumla karsilasacağınıza, çorba pisirdiğinizi görmek, isleriniz hakkinda bazı kötü seyler düsündügünüze, baska birine çorba ikram ettigi-nizi görmek, baskalari tarafindan islerinizin karisildığına delalet eder.

Rahat ve uyumlu bir hayatınız olacak.

Çorba

“Rüyada Çorba Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Tuvalet ihtiyacının giderildiği bir leğenden çorba içtiğimi gördüm. O an leğen temiz ama aslında tuvalet ihtiyacında kullanıldığını biliyorum. Bunun ne anlama geldiğini öğrenebilir miyim?

  2. Merhaba ben rüyamda: Başkası eliyle çorba içiriyordu ve aynı kişinin yarama merhem sürmesi. Nasıl yorumlanır acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir