Rüyada Çam ağacı Görmek

Bütün işlerinizde başarılı olacaksınız.

Çam agaci görmek, uzun ömre ve hasmete delalet eder. Bir çam agaci fidani dikmek, hayirli ve iyi ise baslamak, çam fidani koparmak kötü is yapmak seklinde tefsir olunur. Çam dali, ugurdur. Çam agacina çikip oturmak ikbal ve saadet demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada çam agaci görmek, çok söhretli, yüce, asil veya mal ve hayri az yahut cimri bir adama isarettir. Rüyada çam agacindan bir kapi yaptigini gören kimse, zalim, ahlak ve tabiati kötü bir kimseyi kendisine kapici yapar. Eger rüyayi gören tacir ise hirsiz ve zalim bir kimseyi bekçi tutar.

Çam ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çam ağacı Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Rüyamda çam ağaçlarının bulunduğu dar ve patika yoldan çam ağaçlarının dalları üzerime değerek yokuş aşağı yoldan iniyorum ve bir an duraksıyorum. Büyük ve gür dallı çam ağacı dalları üzerime değiyor. Patika yolda öylece kalıyorum, yol az taşlık ve kayma korkusu yaşamama rağmen büyük bir kaya görüyorum ve üzerine oturarak korkumu yeniyorum. Bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim.

  2. Rüyamda eşimle yatağımızda uyuyoruz, birden uyanıyorum ikimizin arasında 1 metre boyunda bir çam ağacı duruyor ve dallarında vişne var. Biz vişneyi toplayıp yiyoruz.

  3. Evimizin duvarına bitişik alt dallar budanmış üzerinde yeşil dalları olan çok büyük yüksek bir çam ağacı görüyorum. Aynı anda batı tarafından gökyüzünde ezan okunuyordu.

  4. Rüyamda çam ağaçlarından oluşan çok güzel bir bahçem olduğunu gördüm. Çok güzel fidelerden yeniden ilave diktirdim. Başka bir bahçede ise büyük bir çam ağacı dalı kırıldı. Kırılan dal çok büyüktü. Ortası yarıktı ve çıralı idi ve orta bölümü sakızlı idi ama sakızlar örümcek ağı ile sarılı idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir