Rüyada Cam eşya Görmek

Rüyada cam eşya görmek, daima iyiye yorulur.
Rüyada görülen cam eşya ne kadar parlak, temiz ise o kadar iyidir.

Cam eşya kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Cam eşya Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Merhabalar. Ben rüyamda boşaltılmış bir mağazanın mutfağından cam eşyalar topluyordum. Bulaşık makinesinin içinden çıkartıyordum. Cam kaseler, cam çay bardakları ve kahve fincanları seti hepsi öyle güzeldi ki sahipleri bırakıp gitmiş, ben de onları alıyorum. Acaba ne demek, yorumlayabilir misiniz rica etsem?

  2. Rüyamda cam bir tabağın elimden düşüp kırıldığını ve cam kırıklarını toplamaya çalıştığımı gördüm. Bu ne anlama gelir acaba?

  3. Merhaba. Ben rüyamda cep telefonumun camı çatladı 2 defa ama dökülmedi sadece 2 toz parça elime geldi. Yoruml arsanız sevinirim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir