Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada kedi tırmalaması, yakın çevresinden birinin duyacağı kıskançlıktan ötürü olmadık işlere girişeceğine ve bu durumun rüya sahibine büyük zarar getireceğine yorumlanır. İş hayatını baltalamak isteyen bir kişi, kendisini iyi gibi gösterip arkadan kuyu kazacaktır. 

Rüyada kedi tırmalaması ve kanaması, kişinin işlerinin kötüye gitmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntının ortasında kalacağına, bu yüzden uzun zaman boyunca bir çıkış yolu arayacağına, elindeki bütün imkanları kullanarak ve bazı zamanlar da destek alarak bazı şeyler yapmaya çalıştığına, ancak bir türlü istediklerinin gerçeğe dönüşmeyeceğine ve dertlerinin bitmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada kedi tırmalaması ne anlama gelir, girilecek olan bir projenin istenen düzeye ulaşmayacağına, sinirlerin gerilmesine ve parasal olarak zarara uğramasına sebep olacak bir kişi ile muhatap olacağına ve işlerin bozulacağına yorulur.

Rüyada kedi tırmalaması nedir; karşılaşılan iş fırsatındaki vasıflara uygun olmasına rağmen tecrübe eksikliği yüzünden işin kaybedileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve tekrar iş arama durumuna geçileceğine delalettir. 

Rüyada başkasını kedi tırmalaması, yaşanabilecek tartışmalardan uzak durmak gerekir. Aksi takdirde işle ilgili olarak istenmeyen sorunlarla karşı karşıya kalacaktır.

Rüyada kedi tırmalaması ne demek; rakiplerin iyi giden işleri kıskanması ve kurulu düzeni bozmak için bazı kötülükler yapacaklarına, bu kötülüklerden zarar görmemek için dikkatli olmak gerektiğine, aksi halde çok zor günler geçirileceğine ve eldeki imkanların kaybedileceğine işaret edilir.

Rüyada kedi tırmalaması tabiri, çok iyi bir şekilde ilerleyen işlerin bu durumunu kıskanan ve kazanılan başarılardan rahatsız olan bir kişinin çıkaracağı söylentiler yüzünden işlerin durma noktasına geleceğine ve bu yüzden ekonomik sıkıntıların baş göstereceğine yorumlanır.

Rüyada kedi tırmalaması İslami rüya tabirleri, ortalığı karıştırmak ve işleri bozmak isteyen bir kişinin varlığına, bu kişiyle bütün ilişkilerin kesilmesi gerektiğine, eğer bu şekilde hareket edilmezse her türlü sıkıntıyla karşılaşılacağına yorulur.

Ayrıca rüyada kedi görmek  tabirine ve kediler ile ilgili tüm rüya tabirleri ne bakabilirsiniz.

 Kedi Tırmalaması

“Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek” üzerine 4 yorum

  1. Rüyamda kedimi gördüm ve yanına gittim başını sevdim. Ama o benim ayağımı tırmaladı ne olduğunu anlamadım. Öteden aynı benim kedime benzeyen bir kedi geldi meğer sevdiğim kedi benim kedim değilmiş öteden gelen kedi yanımdaki kedinin beni tırmaladığını görünce ufak bir kavga ettiler. Daha sonra ben benim olmayan kediye ayağımla tekme atıp uzaklaştırmaya çalıştım ama gitmedi ve ayağımın üstünü tırmaladı. Acısını hissetmiş gibi oldum bu rüya ne anlama geliyor?

  2. Rüyamda bir elimde kuşumu diğer elimde de bir kedi tutuyordum. Kedi ağır gelince indirdim sonra elimin tırmanmış ve kanamış olduğunu fark ettim ama acımıyordu.

  3. Ruyada anneme bir kedi saldiriyor ve her saldirdigi yer yok oluyor ve ardindan kedi baska bir hayvana donusuyor bilinmedik bir hayvana

  4. Rüyada kedi bebeğim i saldırdı hem kedinin hemde bebeğimin sesi geldi koşarak yanına gittim kedi biraz ötede duruyordu ama bebeğimin yüzünde herhangi bir çizik yoktu ama saçları coktu bebeğimin lütfen yorumlar mısıniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir