Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek

Ayrıca bkz: Bacak, Felç /Felçli

Hayat içerisinde herkese güvenmemek gerektiğini acı şekilde öğrenmeye, hayatında çok güvendiği kişilerin olacağına, o kişilerin beklemediği anda rüyayı gören kişiye zararı olacağına delalettir.

Rüyada bacak kesilmesi görmek ne demek rüyayı gören kişi, iyi niyetli ve kalbinde kötülük olmayan biri olarak tasvir edilmektedir. Kişinin çok güvendiği her zaman fikir danıştığı, hayatında olan tüm gelişmeleri an ve an takip ederek, hayatına yön verecek kişinin olacağına yada varlığına delalettir. Sırdaş olarak tanımlanacak olan kişiden, rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde kötülük göreceğine, beklemediği bir anda kişilerin farklı bakışlarına maruz kalarak, sırdaş olarak bildiği kişinin vereceği zararları simgeleyen bir rüyadır.

Rüyada bacak kesilmesi görmek rüyayı gören kişi evli ise; yakın zaman içerisinde ailede oluşacak olan tartışmalara, tartışmalar harici kişilerin birbirlerine karşı oluşacak olan nefretler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler karşılıklı olarak ihanet çerçevesi içerisine girdiğine ya da aldatma olayları olarak aile içerisinde kopmalar ve ayrılıklar olacağına delalettir.

Rüyada bacak kesilmesi görmek anlamı rüyayı gören kişi genç ise, aile içerisinde fikir uyuşmazlığı olacağına, kişilerin farklı düşünerek, aile içerisinde olan bireyler ile küs kalacağı günleri olacağına delalettir. Yaşadığı fikir ayrılıklarından dolayı morali bozuk olacağına, kişi durumları kaldıramayarak psikolojik olarak zor zamanlar geçireceğine ve hatta profesyonel olarak destek alması fikrine kapılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bacak kesilmesi görmek tabiri rüyayı gören kişi kendi işletmesine sahip ise ticari olarak çok sıkışık günler geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir. Ticaretin kuralı olan dikkat ilkesi ile kişiler karşı karşıya gelecek olup, dikkat edilmeyen bir durumdan ötürü işletme zor günlerin pençesine düşeceğine, yapılan yatırımların veya düşünülen gelişmelerin olumlu olarak hayata geçmemesinden ötürü farklı ticari kayıplar olacaktır. Rüyayı gören kişi çalışanların maaşlarını dahi ödemeyerek, depresyona gireceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Bacağının Olmadığını Görmek

Rüyasında sağ bacağının olmadığını gören kişi, gelecek kaygısı yaşayacağına hayatında yolunda gitmeyen olayların olacağı ve olayları değerlendirmesi ile huzursuz bir hayat sahip olacağına delalettir. Rüyayı gören kişi mutsuz olacak ve aile içerisinde ya da maddi olarak sıkıntı çekecek olup, zorluk çekeceğine ve zorlukların üstesinden gelmek için çabalayacağı bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında sol bacağının olmadığını gören kişi, iş hayatında sorun yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi çalışan birisi ise çalıştığı yer ile sıkıntı yaşayacağına, sıkıntıların nedeni olarak yapmadığı olayların ortaya çıkması olacağına ve olayların değerlendirilmesi sonucu insanların, iftiraya uğrayacağına bu neden ile zor günler geçireceğine delalettir. Kendi işyeri olan kişilerin çıkmaz bir borç batağına gireceğine kötü giden işlerden dolayı işletmesini kapatacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında iki bacağının olmadığını gören kişi, maddi veya manevi açıdan kayba uğrayacağına, oluşacak kaybın kişiyi büyük ölçüde etkileyeceğine, maddi olarak oluşacak gerilemeden dolayı mutsuz olacağına ve zor günlere delalettir.

Rüyasında arkadaşının bacağının olmadığını gören kişi, hayat içerisinde bazı hatalar yaptığına veya yapacağına doğru giden yaşantısında çizgiden çıkarak zorluk çekeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin normalde tüm sevdikleri ve arkadaşları yanında olup, girdiği yanlıştan ötürü yakın çevresinin desteğini kayıp edeceğine veya yakın çevresinin yanında olmayacağına ve geçirilecek olan zor günlere delalettir. Yanında kimse olmayan kişiler yalnız günler geçirerek zor zamanları göğüsleyeceklerdir.

Rüyada Bacak Yarası Görmek

Rüyasında kanlı bacak yarası gören kişi, iş hayatında oluşacak olan kötülükleri temsil etmektedir. Rüyayı gören kişi çalışan bir kişi ise iş yerinde oluşacak olan iş aksaklıklarına veya memnuniyetsizlik ile gelecek olan zor günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin kendi işletmesi var ise kriz dönemi şeklinde bir çıkmaza girerek zor günler geçireceğine ve moral olarak bozuk günlerin olacağına delalettir.

Rüyasında dikişli bacak yarası gören kişi, hayat içerisinde beklenmedik işler ile karşılaşarak hayal kırıklığı yaşayacağına, çok beklediği bir durumun olmayarak zor günler geçirileceğine delalettir. Hayat içerisinde duygusal olarak veya maddi olarak bir hesap peşine düşeceğinize, hesaplarınız kontrolünüzden çıkarak zor zamanlar geçireceğinize ve hayal kırıklığı ile kaybetme duygusunu aynı anda yaşayacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında sarılmış bacak yarası gören kişi,  sıkıntı içerisine girer, girilen sıkıntı nedeni ise maddi kayıp olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi maddi açıdan çok büyük bir kayıp yaşayacaktır. Yaşanılacak olan kayıp nedeni ise rüyayı gören kişinin statüsüne, yaşantısına ve farklı faktörlere göre değişmekte olup, kayıp olunan para ile kişinin yaşantısı alt üst olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya uyarı niteliğinde olup kişilerin kendine çeki düzen vermesi için manevi bir algı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyasında arkadaşının bacak yarasını gören kişi, aile içerisinde oluşacak ya da oluşabilecek olan tartışmalar ile gerilmelere delalettir. Rüyayı gören kişinin aile içerisinde birisi ile çok büyük sorunları olacağına, sorunlardan dolayı kişiye psikolojik olarak takarak rahat vermeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Olumsuz tavır takınılacağına aile içerisinde oluşan tavır alma durumunda dolayı gerginlik olarak mutsuz zamanlar yaşanacağına ve kişilerin davranışlarında değişiklik olacağına delalettir.

Rüyada Bacak Kesilmesinin Psikolojik Yorumu

Hayattan beklentileri olan ve hayat içerisinde kaygıların olan kişilerin yaşadığı psikolojik durumlardan ötürü olarak görülen bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Ailesine düşkün insanların hayat içerisinde kaybetme korkusu yüksek olacaktır. Kişilerin farklı olaylar karşısında verdikleri tepkiler ve takındıkları tavırlar çok farklı olmakta olup, ailesine düşkün olan insanların her daim bir zaafları olmasından dolayı içlerinde olan korkuları yansıtan bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin hayattan istediği çok olduğuna, isteklerini almak için çok çalışacağına, kaybetmekten korktuğuna ve kayıplarının önüne geçmek amacıyla aşırı hassas davranarak zaman içerisinde fazla duygusallaştığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişi duygularını ve zaaflarını kontrol altına alamaz ise işlerine ve yaşantısına odaklanamayarak zor günler geçireceği şeklinde bir yorum yapılmaktadır.

Bacak Kesilmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir