Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek

Rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin zenginleşeceğine, paraya ve mala mülke kavuşacağına işarettir. Rüya sahibi başlamış olduğu işlerin sonunu en güzel şekilde getirecek ve sonunda hak ettiği ödüle kavuşacaktır. İş hayatında pek çok kişinin önüne geçebilir veya terfi alabilirsiniz.

Rüyada ağızdan kan gelmesi ne demek rüya sahibinin eğitim hayatında bir üst kademeye çıkması anlamı taşır ve bu şekilde yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin evlilik hayatında önemli gelişmeler olacağına, bekarsa kısmet bulacağına, evli ise eşiyle birlikte güzel günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada ağızdan kan gelmesi tabiri pek çok usta tabirciye göre farklı anlamlara gelmektedir. Kimi için rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkmasına, aile sırlarının açığa çıkmasına işaret eder. Rüya sahibinin veya ailesinin bu önemli sırrı açığa çıktığı ve pek çok söz söylendiği için rüya sahibinin oldukça başı ağrıyacaktır.

Diğer farklı yorumculara göre rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin etrafından, yakınlarından, aileden birisinden kötü sözler işiteceğine yorulmaktadır. Rüya sahibi beklemediği bir kimse tarafından kırılabilir, üzülebilir. Bu dönemde dedikodulara kulak asmamak ve yakınınızdakileri kaybetmemeniz gerekir. Nitekim en çok onlara ihtiyacınız bulunmaktadır.

Rüyada ağızdan kan gelmesi anlamı rüya sahibinin ve ailesinin yakın zamanda güzel olaylar yaşayacağına işaret eder. Uzaklardan gelen bir düğün veya doğum haberi bu güzel olaylardan biri olabilir. Aynı şekilde aileye veya rüya sahibine bir para, mülk katkısı gelebilir. Genel olarak rüyada ağızdan kan gelmesinin manası rüya sahibinin zenginleşeceğine ancak aynı zamanda etraftakilere dedikodu malzemesi olabileceğine yorulur.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi pek çok farklı manalar içermektedir. Kanamanın miktarı, kanın rengine göre rüya farklı manalar almakta ve yorumlanmaktadır. Rüyada burundan bir iki damla kan gelmesi rüya sahibinin kazancının bollaşacağına işarettir. Kanama panik yaratmayacak şekilde bir kaç damla olarak görülüyorsa rüya sahibi zenginleşir ve mala, mülke sahip olur.

Eğer rüyada burundan fazla miktarda, boşanırcasına kan geliyorsa rüya sahibinin kazancının kötü olduğuna bunun sebebinin de haram mala el uzatmasından kaynaklandığına yorulur. Rüya sahibi haram maldan elini çekmediği sürece durum kötüye gidecek ve başkalarına muhtaç hale gelecektir.

Rüyada Burundan Koyu Renk Kan Gelmesi

Rüyada burundan koyu renk kan gelmesi rüya sahibinin sağlık konusunda bir takım sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin kendisi, eşi, çocuğu veya anne-babası ciddi bir sağlık sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Ailenin canı çok sıkılabilir.

Rüyada burundan kan gelmesi rüya sahibinin ciddi meseleler ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Ekonomi, sağlık, evlilik konusunda ciddi problemler yaşanabilir. Maddi olarak oldukça kötü bir dönem olabilir.

Rüyada Burundan Açık Renk Kan Gelmesi

Rüyada burundan açık renk kan gelmesi rüya sahibinin ekonomik sıkıntılarını hileye başvurarak halletmeye çalıştığı anlamına gelmektedir. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi çok daha sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Rüyada burundan kan gelmesi rüya sahibinin geçmiş zamanlarda yaptığı hataların cezasını çekiyor olmasına karşılık gelebilir.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibinin geçmiş yaşantılarında birilerini çok üzdüğü, kırdığı, ahını aldığı anlamına gelmektedir. Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibi işlemiş olduğu günahların bedelini ödemek istediğine, pişman olduğuna, birilerinden özür dilemek istemesine işaret eder. Rüya sahibi kötü giden hayatının sebebini yaptığı kötülüklere işlediği günahlara bağlamaktadır. Bu nedenle bu gönül huzursuzluğundan kurtulmak için birilerinden af dilemeye gönül almaya ihtiyacı vardır.

Rüyada ağızdan kan kusmak tabiri bir başka rüya yorumcularına göre rüya sahibinin üzerinden büyük bir yükü, hastalığı atması anlamındadır. Bu rüya kendisini kötü hissettiren onu rahatsız eden tüm kötülüklerden kusarak kurtulan bir insanı simgeler. Genel olarak bakıldığında rüyada ağızdan kan kusmak, rüya sahibinin eskiden yaptığı hatalar nedeni ile vicdan azabı çekeceğine, yaşadığı pişmanlık sonrası hatalarını düzeltmek istemesine delalet eder.

Bazı yorumculara göre ağızdan kan kusmak, vücuttaki hastalıklardan kurtulma, kişinin eski sağlığına kavuşması ve huzura ermesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek rüya sahibinin helal yoldan uzaklaşıp harama el sürmesi anlamı taşır. Rüya sahibi helal olmayan ticari işlere yönelebilir. Kötü bir ortak edinebilir. Tüm bunların sonucunda kaybeden yine kendisi olacaktır. Rüya sahibi ekonomik bir sıkıntı içine düşebilir.

Rüyada kan içmek tabiri aynı zamanda bazı yorumculara göre rüya sahibinin yaşadığı tüm zorluklara rağmen pes etmeyeceğine, direneceğine ve üstün bir başarı göstereceğine işarettir. Rüyada kan görmek bilinenin aksine her zaman hayra yorulmamaktadır.

Rüyada kan içen kişi duygusal hayatında birtakım hayal kırıklıkları, mutsuzluklar, pişmanlıklar yaşayabilir. Rüyada kan içmek rüya sahibinin huzurunun kaçacağına, mutsuz olacağına işaret olur. Genel olarak bu rüyaya bakıldığında rüyada kan içmek, kimi zaman harama el uzatmak, kimi zaman da rüya sahibinin zorluklara karşı mücadeleci bir tavır sergileyeceğine yorulur.

Rüyada kan görmek sanılanın aksine her zaman hayra yorulmamaktadır. Aynı zamanda rüyasında kan gören kişinin mutsuz olacağına ve duygusal yaşamda hayal kırıklığı yaşayacağına da işarettir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek rüya sahibinin başlamış olduğu işlerde beklediği sonucu alamamasına işaret eder. Rüya sahibi hayal kırıklığı ve maddi kayıplar yaşayabilir. Bu dönemde psikolojik olarak kendini başarısız, yetersiz ve gereksiz hissedebilir.

Rüyada kan tükürmek ne demek rüya sahibinin eşinden, ailesinden, dostlarından duymak istemediği türden kötü sözler işitmiş olabilir veya işitebilir. Genel olarak rüyada kan tükürmek anneden, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı sözlere delalettir. 

Rüya sahibinin kendini kan tükürürken görmesi haksız kazanca, haram mala, kolay yoldan para kazanma çabası içinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıplara da yorulur. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi pişman olabilir.

Rüyada Kulak Kanaması Görmek

Rüyada kulak kanaması görmek rüya sahibini güzel ve hayırlı işlerle uğraşacağına işarettir. Rüya sahibi ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşabilir, maddi anlamda rahat edebilir. Mal ve mülk edinebilir.

Bazı yorumculara göre de rüyada kulak kanaması görmek; istenmeyen maddi kayıplara, iş hayatında başarısızlıklara ve zorluklarla mücadele etmeye işaret eder. Rüya sahibi çevreden istemediği sözler duyabilir.

Rüyada kulak kanaması görmek tabiri genel olarak zenginleşmeye ve huzursuz edici sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibi maddi anlamda zenginleşir ancak ruhen yorulabilir.

Ayrıca bkz: Kan Kusmak, Burun Kanı, Ağız 

Ağızdan Kan Gelmesi

“Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba, yarım saat önce çok uykulu bir şekilde yatıp hemen uyudum, farklı bir takım şeyler de gördükten sonra tanımadığı bir kızla öpüştüm ve sonrasında ağzıma kan tadı gelmeye başladı. Devam ettikçe çok yoğun bir kan tadı geldi. Sonra tükürmek için yer ararken bir anda tükürdüm, ama gerçekte de tükürerek uyandım. Bir anlam veremedim. Evlenmeyi düşündüğüm bir kız arkadaşım var. Yatarken hayırlısını Allahtan isteyerek uyumuştum.

    1. Merhabalar. Benim üniversite arkadaşım rüyasında benim sınıf odasında kan kustuğumu, yere uzandıktan az sonra kendime geldiğimi gördüğünü söylemiş. Sizce bu neye işarettir? Sitenizde yazdıklarınızın hepsi uygun geliyor diye kafam biraz karıştı. Ben birinin kalbini kırmışım, beni bağışlamayacağını söyledi, çok uzun zaman değil, yakınlarda. Bunun için de Allahtan bağışlanmamı istiyorum her gün. İyi durumda olduğum sayılmaz ve de bekârım bir kızla nişanlanmak üzereyim. Herkesten sakladığım sırrım da üzdüğüm insanla alakalı ve sırrımın açığa çıkması riski en çok sıkıntıya girdiğim durum. Sırrımın açığa çıkması kendimin ve yakınlarımın başını belaya sokabilir. İş hayatımda yükseliş de olabilir, İlçemizde küçük devlet görevlisiyim. Sağlıkla ilgili ciddi problemim olmasa da geçen yıl kafamdaki et benini uzman tarafından lazerle yok ettirdim. 2 gündür kafamın o belgesinde hafif şişme hissediyorum. Tüm bu olaylar son 10-15 gün içerisinde oldu ve beni çok rahatsız etti. Bunlarla ilgili yorumlarınızı e posta adresime gönderirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙂

  2. Kendi evimdeyim bi anda kulağım ve burnum aynı anda kanamaya başladı. Daha sonrasında bayıldım.

  3. Herhangi şey hatırlamıyorum sadece boğazımın derinliklerinden gelen kanın tadı ve tükürdüğümü hatırlıyorum. Sizce bu nedir?

  4. Merhaba,

    Rüyamda kuafördeydim ve lavaboya gitmek istedim. Sonrasında ağzıma kan tadı geldi. Lavaboya tükürdüğümde ağzımdan parça parça kan dökülmeye başladı. Her yer kan oldu kimseye seslenip yardım isteyemiyordum.yakınımdaki şişeleri fırlatarak ses yaptım geldiler fakat kimse ilgilenmedi. Yorumu mailime iletir misiniz ? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir