Rüyada Rutubet Görmek

Rüyada böyle bir rutubeti görmek, müjdeye işarettir.

Rüyada rutubet görmek rüyayı gören kişinin, çalışma yaşamında sergileyeceği olumlu hareketler ve başarılar sonucunda güzel kazanımlara sahip olacağına, bu vesileyle yaşıyor olduğunuz zorluklardan feraha ereceğinize, ne zamandır yapmaya niyet ettiği bir iş konusuyla ilgili olarak o işle alakalı insanlarla iletişime geçeceğine, yapmak istediğin bir iş konusunda kendine iş kapılarının açılacağına işaret eder.

Rüyada Çiğ Rutubet Görmek

Rüyada çiğ rutubet görmek rüya sahibinin kaygılarından kurtulacağı güzel günlere erişeceğine işaret eder. Umud ettiği, hayalini kurduğu güzelliklere kavuşur, ona rahatlamayla gelen rehavet diye bir şey söz konusu olmaz, şükretmekten ve dua etmekten asla vazgeçmez.

Rüyada Rutubetli Ev Görmek

Rüyada rutubetli bir ev görmek pek hayra yorulmaz. İşleri iyi giden birinin işlerinin kötüleyeceğine, sıkıntı ile karşılaştığında alternatif bir kurtarma planı olmadığı için bu kötü duruma kötü bir şekilde yakalanacağına işaret eder.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Rüyayı gören kişinin hem iş yaşamında hem de hanesinde sıkıntılı günler olacağına, üzüntünün aile içinde hakim olacağına, kimsenin bu durumda sıyrılıp kurtulmak için gereken enerjiyi veremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Rutubet Kokusu Duymak

Rüya sahibinin çok zorluklarla da olsa dişiyle tırnağıyla bir yere gelmek için sarfettiği emeklerin meyvelerini vereceğine, bu yolda hem gelecek başarıların tadını çıkarırken hem de daha iyi olmak için içinde bir motivasyon ve güç hissedeceğine işaret eder.

Ayrıca bkz: Rüyada Mağara Görmek

Rutubet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir