ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bilezik Görmek

Rüyada bekar bir bayanın bilezik görmesi, o kişinin evleneceğine; erkeğin rüyasında bilezik görmesi keder ve üzüntüye işaret eder. Rüyada koldaki bileziği kırdığını görmek, sağlık sorunları yaşanacağına işaret eder. Rüyada birisine bilezik hediye etmek, rüya sahibinin çeşitli kişilere yardımda bulunacağına işaret eder. Rüyada kollarında altın bilezik olduğunu görmek, o kişiye bir miras intikal edeceğine yorumlanır. Rüyada altın bilezik takmak, sevdiğinizin size çok sadık olduğuna işarettir. Rüyada altın bilezik görmek, o kişinin beklenenden erken bir evlilik yapacağının habercisidir. Rüyada bileziğin çıkarıldığını görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla arasında bir takım sorunlar çıkabileceğinin habercisidir. Rüyada bir kadının bilezik takması, mutlu haberler alacağına işarettir. Rüyada kendisine gümüş bilezik takıldığının görülmesi, kazançlarının artacağına ve ilişkilerinin iyi bir döneme gireceğine işarettir. Rüyada evli bir kadın kendi kendisine bilezik taktığını görürse, gelir ve mülkünün artacağına; evli bir erkek takarsa da beklentilerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada tanınan ve ünlü bir kimsenin kendisine bir bilezik verdiğinin görülmesi, kendisi veya kardeşinin bir evlat sahibi olacağına işarettir. Rüyada kollarında iki değişik altın bilezik olduğunu görmek, sıkıntı ve darlık çekileceğine işaret eder. Rüyada kollarına altın bilezik taktığını ve bunların büyük geldiğini gören kişinin, bir müddet keder ve sıkıntıya düşeceği rivayet edilir. Rüyada kollarında gümüşten bilezik görenin, gelir temininde zahmet çekeceği rivayet edilir. Rüyada hangi madenden olursa olsun bilezik görmek, kadınlar için koca, erkekler için de kadın birlikteliğine işaret eder. Cafer?i Sadık?a göre; rüyada bilezik görmek, beş şekilde yorumlanır: Baş olmak, hikmet, hile, keder, evlat ve kardeş. Rüyada koluna altın bilezik takmak, kıymetli bir eşyasının çalınacağına; gümüş bilezik takmak, ücretli bir işte çalışıyorsa ücretinin veya maaşının kesileceğine; koluna cam bilezik takmak, iş yerinin değişeceğine; bakır bilezik takıyorsa işinden ayrılacağına işarettir. Rüyada bir bilezik takınmış görmek, sevgilinizin hiçbir zaman sizi terk etmek istemeyeceğine işarettir. Rüyada başka birini bilezik takmış görmek, rüya sahibinden pek hoşlanmayacağı bir konuda yardım istenebileceğine işaret eder. Rüyada bir bilezik kaybettiğini görmek, o kişinin bir takım boş hayaller uğrunda üzülmekte olduğuna işarettir. Rüyada bir bilezik bulduğunu görmek, rüya sahibinin miras yoluyla bir miktar para veya bir miktar arazi sahibi olacağına işarettir. Rüyada bulunan bir bileziğin sahibine geri verildiğini görmek, rüya sahibinin başından bir takım sürpriz maceralar geçeceğine işaret eder.

Bilezik rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

23
59
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Zeynep A.

Ben anlamadım şimdi altın bilezik  iyi mi, kötü mü beni net olarak aydınlatır mısınız? Ben kolumda altın bilezik gördüm 2 tane ve bunları bozdurmak suretiyle sevdiğim birine verdiğimi gördüm. İyi mi, kötü mü kafam basmadı, kimin yorumu doğru anlamadım...

18.07.2013 10:25:32

M.Banarlı

Rüyamda anneannemim (çok dindar bir kadındır) bana kocaman bir bilezik taktığını gördüm. Bilezik altındı fakat bileğimden çok geniş bir halkaydı ve ince bir halkaydı. Ama bundan bir rahatsızlık duymadım. Çok sevindim ve kolumun üst bölümüne takarım diye düşündüm.

25.07.2013 04:55:45

Axefull

Halamın kolunda 2 değişik bilezik vardı. 2 tanesi kalın, 2 tanesi de inceydi, ince bileziklerden birini benim koluma taktı ve bana “Sen bunu sakla” dedi. Halam hayatta ve yaşıyor. Bu rüyanın yorumu nedir? En kısa müddet için de cevaplamanız umuduyla.

30.07.2013 18:00:05

Murat

Rüyamda 20 adete yakın bilezik gördüm ama ben başkasının evinde gördüm. Ne anlama geliyor?

23.08.2013 07:31:32

Kübra

Ben bekarım. Rüyamda erkek arkadaşım kızıma benim adıma bilezik takıyor, gördüm. İyi mi, kötü mü? Takan insanda bekar.

16.09.2013 07:46:39

Elif K.

Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımın annesi, bize gelip bana ve eski erkek arkadaşımın koluna altın bilezik takıyordu. Bana gelinim diyordu. Ne demek?

16.11.2013 13:40:56

Reşit

Rüyamda altın bilezik buldum ama bir türlü bozdurup yemek kısmet olmadı.

06.01.2014 17:35:02

Nejla

Merhaba rüyamda 1 ay önce kaybettiğim (Ölen) teyzemi gördüm. Yatakta birden uzanırken belirdi. Kalktı, oturdu, 2 kolunda da altın bilezikler vardı. Bana döndü, bir şeyler konuştu (hatırlamıyorum). Gözlerimin içine baktı. Sürekli dua ediyordum. “Tamam, artık dur. İyiyim” dedi. Tekrar sırtüstü uzandı dizlerimin dibine, gözlerime bakarak. Elini tuttum, sevdim, öptüm ve kayboldu. Uyandığımda dilim tutulmuş gibiydi. Bir süre konuşamadım, ağladım. Dua ettim. Şükrettim teyzemi bana gösterdiği için yaratana. Lütfen beni aydınlatır mısınız? Çok teşekkür ederim. Saygılarımla, Nejla.

20.02.2014 11:07:07

Saniye E.

Rüyamda, rahmetli annemin 2 tane altın burma bilezik elindeydi. Bu bilezikleri kuzeninim koluna takacakmış ama takmadı. Annemin elinde gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

28.03.2014 06:50:23

Evin

Rüyamda iki kolumda Trabzon bileziği olduğunu ve bunları kırıp yediğimi gördüm. Bunun ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

04.04.2014 01:22:09

Betül U.

Merhaba, ben 3 yıldır kayınvalidemle konuşmuyorum. Şuan hamileyim. Rüyamda doğum yapmışım oğlum olmuş. Kayınvalidem evimize geliyor bana birkaç tane altın bilezik takıyor. Bakıyorum iki tanesi çizik, hasar görmüş çıkarttım ona geri verdim diğerleri kolumda kaldı. Bu ne anlama geliyor bana anlamadım.

19.07.2014 09:21:43

AYÇA U.

Altın bileziğin altını kabuk gibi soyulmuş gümüş metal renk ortaya çıkmış. Ne demek?

27.10.2014 08:24:49

Suzan

Rüyamda eski erkek arkadaşımın her iki kolunda dolu dolu gümüş bilezik vardı. İçlerinde bir tane altın vardı sadece. Ve benimle konuşuyordu. O sırada nişanlısı geldi ve ona “Gidelim” dedi. O da çok isteksiz olmakla çıkıp gitti.

06.03.2015 16:39:22

Orkidem

Merhaba, ben rüyamda bize çok para borcu olan kişinin eşinin kolunda, karışık modellerde 10-15 tane altın bilezik gördüm. “Bana ver onları, bizim paramızla aldınız” dedim ve hepsini çıkardım, aldım. Daha sonra diğer kolunda 7 tane ikili burma altın bilezik gördüm, onları da aldım. “Paramız nerde?” dedim. “Neden vermiyorsunuz?” dedim. “Bankaya koyduk” dedi. Ama gerçek hayatta da paramızı alamıyoruz yani dolandırıldık, tanıdığımız kişi tarafından. Rica etsem rüyamın yorumunu yapar mısınız?

12.03.2015 07:36:19

NURGÜL

Rüyamda ablama 2 tane altın bilezik takıyordum. Ne demek, net olarak anlatabilir misiniz?

20.04.2015 10:21:31

Pelin

Rüyamda nişanlanıyorum ve bir sürü bilezik geliyor fakat bilezikler farklı yani bazıları çok açık sarı ve dandik, bazıları da çok güzel, bunu fark ediyoruz, koluma takmıyorum. Ama neye işarettir?

12.05.2015 10:28:22

Çilekeş isyankar

Gelin kızımın kolunda 3 tane bilezik gördüm anlamı ne?

24.05.2015 09:41:27

Ahmet T.

Tanımadığım bir erkek çepinle kazı yapıyordu birde etrafında altın bilezikler oluşuverdi çeşit çeşit tanıdığım bir arkadaş bir miktar aldı gitti sonra ben bakarken birden altın bilezikleri çeşit çeşit toplamaya başladım. Baya aldım tişörtümün altına göbeğimin olduğu kısma doldurdum düşmesin diye tişörtümü alttan tutuyordum giderken yolda benden önce alan arkadaşla karşılaştım benden almak istedi sıkı sıkı tişörtümü tuttum vermedim kimse fark etmesin diye yolda giderken saklamaya çalışıyordum.

01.10.2015 10:25:53

Zehra

Rüyada nişanlandığımı ve iki bilezik altın görmek ne anlama gelir?

15.02.2017 12:25:13

Metin O.

Rüyamda rahmetli babanemin eşimin koluna altın bilezik taktığını ve çok mutlu olduğunu gördüm iki gün sonrada yanımdaki kişilerle kuyumcunun önünde gördüm ikisinin arka arkaya görmeme benim çok ilgincimi gitti. Yorumlar iseniz çok sevinirim.

11.09.2017 10:19:10


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook