Rüyada Bere Görmek

Rüyada başına bir bere giydiğini görmek, sevinçli ve huzurlu günlerin yakın olduğuna delalet eder.
Rüyada başında, bere olduğunu görmek, mutlu günlerin pek yakında geleceğine;
Rüyada kırmızı bere görmek murada ermeye;
Yeşil bere imanın kuvvetine;
Siyah bere kötü habere;
Beyaz bere ise mutlu günlere işarettir.
Rüyada, vücutta yara, bere, çürük gibi şeyler para olarak yorumlanır ve iyidir.

Bere kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Bere Görmek” için bir yorum

  1. Rüyamda bankada para çektiğini görüyordum. Paranın benim hakkım olmadığını, tekrar banka müdürüne konuşup iade edeceğimi, onlar da başıma bir bere verdiğini kırmızıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir