Rüyada Atkı Görmek

Rüyada atkı görmek, çevrenizdeki iyi bir kimseden yardım göreceğinize ve onu himaye altına alınacağınıza delalet eder.

(Ayrıca Bakınız; Şal)

Rüyada atkı örmek, bekar bireyler için evlenmeye; evli bireyler için çocuğun olmasına, aile büyüklerinizin yardımına, korku ve endişelerinizden kurtulacağınıza, borçlarınızı ödeyeceğinize, sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyasında boynuna bir atkı takan kimse, kendi isteği ve bilinciyle bir sorumluluğu üzerine alacak ve sonunda feraha ve bolluğa kavuşacak demektir.

Rüyada atkının sizi daralttığını ve boğduğunu görmek, kişinin mental anlamda yardıma ihtiyacı olduğuna ve sığınacak bir liman aradığına işarettir.

Rüyanızda tanıdığınız birine bir atkı verdiğinizi görmeniz, bir şeyden korkunuz varsa o şeyden kurtulacağınıza, bir borçtan dolayı maddi sıkıntı çekiyorsanız o borcu ödemek için karşınıza bazı imkanlar çıkacak demektir.

Omzunuzdaki atkıyı çıkarıp bir kenara koyduğunuzu görmek, bütün sıkıntılarınızı geride bıraktığınıza, huzura kavuşacağınıza işarettir.

Atkı

“Rüyada Atkı Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Ben rüyamda sevgilimin olduğunu gördüm (gerçek hayatta bekarım, sevgilim yok) o benim boynuma atkı taktı, şapkamı kafama geçirdi, mantomun önünü ilikledi sonra beraber yolda yürüdüğümüzü gördüm. Bir büyük alışveriş yeri gibi bir yere gittim, orda bir sürü raflar vardı. Raflarda bir sürü yiyecek, içecek, bardak, tabak çanak vardı… Yabancı insanlar da vardı. Sonra kapıdan çıktık ve yine sevgilim boynuma atkımı taktı. Yorumlarsanız sevinirim. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir