ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Bayrak Görmek

Bir kimsenin rüyada bayrak görmesi, şan ve şöhrete ve iyi bir hale delalet eder. Rüyada beyaz bir bayrak görmek, saliha ve temiz bir kadına işarettir. Rüyada ev üzerinde bayrağın dalgalandığını görmek, o evden birinin öleceğine delalet eder. Rüyada kendi hesabına bayrak aldığını görmek, kişinin bulunduğu mevkiden azledileceğine alamettir. Bekar bir adamın kırmızı bayrak görmesi, kötü huylu bir kadınla evleneceğine delalet eder. Rüyada bayrak görmenin dört ayrı tabiri vardır: 1-Büyüklük, 2-Yolculuk, 3-Makam ve büyüklük, 4-İyi hal. Rüyada bayrak görmek; bilgin, zengin, zahit, cömert veya öncü kişiye, Kendinize ait bir bayrağınızın olduğunu görmek; yukarıda belirtilen kimselerin herhangi birinden menfaat elde edeceğinize, Bayrağınızın kaybolduğunu görmek; bunun aksine tabir edilir. Beyaz ve büyük bir bayrağa sahip olduğunuzu görmek; zengin biriyle arkadaş olduğunuza ve onun yardımıyla menfaat elde edeceğinize, Siyah bayrağa sahip olduğunuzu görmek; yargıç veya hatip olacağınıza işarettir. Bayrağın dalgalandığını görmek; üzüntüye, Bayrak taşımak; saygınlık elde edeceğinize, Gönderden bayrak indirmek; yapacağınız bir iş yüzünden pişmanlık duyacağınıza, Milli bayrak taşımak; ülkenize hizmet edeceğinize işarettir.

Bayrak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Esra

Rüyamda şehirde iç savaş çıkmıştı her yer alevdi ve sevgilim beni kurtardı. Sonra apartmanın birinde adamın biri balkona kocaman Türk bayrağı astı. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

17.06.2014 18:42:58

Ayşe

Oğlum vatani görevini yapmakta şu an. Rüyamda oğlumun küçük bebek olduğunu kendisini bayrağa sarıp sedir gibi bir şeyin altına sakladığımı gördüm. Ne anlama geliyor, merak ediyorum.

13.01.2015 12:35:46

Tugba

Selamünaleyküm öncelikle. Bu gece rüyamda elimde kırmızı bir bayrak taşıyarak büyük bir cami kapısından içeri girdiğimi gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim.

15.03.2015 13:35:06

Ebarisg

Sabaha karşı gördüğüm tuhaf bir rüya beni çok etkiledi... Anlamını öğrenmek istiyorum... Akrabalarımdan birinin yere serilmiş bayrağa idrar yaparken gördüm... Bunun anlamı nedir? Lütfen açıklarsanız çok sevinirim.

19.05.2015 20:40:33

Türkan

Ben uzun kırmızı üzerinde ay yıldızlar olan bir elbise giyip düğün ya da balo gibi bir yerde oynuyordum. Bu neye delalettir? Şimdiden teşekkürler.

27.05.2015 11:11:32

Zeliha

Rüyamda bayrak vardı ve üzerinde adım yazılıydı. Yorumlarsanız sevinirim.

24.06.2015 09:23:54

Armanc

Birçok yerden görüle bilinen büyük Türk bayrağı yarıya indiriliyordu. Sokakta herkes çatma kurban olayım mısralarından başlayarak saygı duruşunda istiklal marşını söylüyordu bende Türk olmama rağmen herhalde biri ölmüş diyerek saygı mahiyetinde diğer herkes gibi okumaya başladım. Bayrak tekrar göklere çekildiğinde uç kısmında üçte biri büyüklüğünde siyah bir parça sokulmuştu kendi kendime bu ne işid bayrağına benziyor neler oluyor dedim yorumlarsanız sevinirim.

24.11.2015 17:31:01

Hilal

Rüyamda ada gibi bir yerdeyiz orta boy Türk bayrağı var sonra sahilde küçük bir sal gibi bir şey var onun üstünde bir bayrak var bizim bayrağımızın aynısı ama rengi farklı kırmızı yerler beyaz ay yıldız da siyah bayrağı alıp bizim bayrağın yanına koyuyoruz. Lütfen bari bu sefer cevap verin.

13.12.2015 12:10:05


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook