Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Balina Görmek

Bir kimsenin rüyada balina görmesi, o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delalet eder. Denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerinizin yola gireceğine işarettir. Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur. Rüyada balina görmek, o yıl içinde çok büyük güçlüklerle karşılaşacağınıza, işlerinizin ters gideceğine, rakiplerinizin sizin hakkınızda düşündükleri kötülükler yüzünden zarara uğrayacağınıza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yanına dönemeyeceğinize delalet eder. Rüyada balina avlandığını görmek, başkalarının yardımı ile işlerinizi bir düzene sokabileceğinize, Balina yağı içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz olduğu için o yıl hastalıktan uzak kalacağınıza; Kendinizin balina balığı avladığınızı görmeniz, çoktandır görmediğiniz bir akrabanızı göreceğinize; Sizi bir balina balığının yuttuğunu görmeniz, uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir iş teklifi almasına işaret eder.

Balina rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

5
63
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Osman

Rüyamda sahil kenarında çok büyük ve muhteşem, parlak görünümlü bir balinanın defalarca denizden çok yükseğe fırladığını gördüm. İnsanlar balinanın yanına yaklaşmak için elbiseleriyle suya dalıyorlardı, geceydi balina bir ışık gibi yüksekte parlıyordu.

15.08.2013 09:15:01

Pınar

Bende aynı şeyi gördüm. Siyah, kocaman bir balina, denize çok yakın bir kıyıda dönüp dönüp durduğunu, su sıçrattığını gördüm.

15.12.2013 11:58:47

Özlem

Merhaba dün rüyamda bahçeye uzanmış, gökyüzünü izliyorum. Deniz kenarındayım. Aynı zamanda gökyüzünü izlerken kocaman bir balık balina gibi 2-3 metre büyüklüğünde. Tepemde uçuyor ama hiç kımıldamıyor, gökyüzünde bekliyor sonra kuş gibi üzerime pisledi, hem de 3-4 kez.

25.08.2013 13:56:09

Uğur

Rüyamda bir balina yakaladım. Onu parçalara ayırdık, pişirip yiyorduk.

30.12.2013 11:43:27

Aylin

Rüyamda halice bakan bir evdeydim. Bir kadın 4 balina ile birlikte denizde gösteri yapıyordu. Acaba yukarıdaki gibi kötü mü, yorumlamalıyım? Sonuçta balina balık, balıkta kısmet, değil midir?

31.01.2014 14:07:45


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim