ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Balina Görmek

Bir kimsenin rüyada balina görmesi, o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delalet eder. Denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerinizin yola gireceğine işarettir. Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur. Rüyada balina görmek, o yıl içinde çok büyük güçlüklerle karşılaşacağınıza, işlerinizin ters gideceğine, rakiplerinizin sizin hakkınızda düşündükleri kötülükler yüzünden zarara uğrayacağınıza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yanına dönemeyeceğinize delalet eder. Rüyada balina avlandığını görmek, başkalarının yardımı ile işlerinizi bir düzene sokabileceğinize, Balina yağı içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz olduğu için o yıl hastalıktan uzak kalacağınıza; Kendinizin balina balığı avladığınızı görmeniz, çoktandır görmediğiniz bir akrabanızı göreceğinize; Sizi bir balina balığının yuttuğunu görmeniz, uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır. Rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir iş teklifi almasına işaret eder.

Balina rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

13
63
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Osman

Rüyamda sahil kenarında çok büyük ve muhteşem, parlak görünümlü bir balinanın defalarca denizden çok yükseğe fırladığını gördüm. İnsanlar balinanın yanına yaklaşmak için elbiseleriyle suya dalıyorlardı, geceydi balina bir ışık gibi yüksekte parlıyordu.

15.08.2013 09:15:01

Pınar

Bende aynı şeyi gördüm. Siyah, kocaman bir balina, denize çok yakın bir kıyıda dönüp dönüp durduğunu, su sıçrattığını gördüm.

15.12.2013 11:58:47

Abdullah

Aynı şeyi görmüşüz.

26.05.2014 07:32:46

Özlem

Merhaba dün rüyamda bahçeye uzanmış, gökyüzünü izliyorum. Deniz kenarındayım. Aynı zamanda gökyüzünü izlerken kocaman bir balık balina gibi 2-3 metre büyüklüğünde. Tepemde uçuyor ama hiç kımıldamıyor, gökyüzünde bekliyor sonra kuş gibi üzerime pisledi, hem de 3-4 kez.

25.08.2013 13:56:09

Uğur

Rüyamda bir balina yakaladım. Onu parçalara ayırdık, pişirip yiyorduk.

30.12.2013 11:43:27

Aylin

Rüyamda halice bakan bir evdeydim. Bir kadın 4 balina ile birlikte denizde gösteri yapıyordu. Acaba yukarıdaki gibi kötü mü, yorumlamalıyım? Sonuçta balina balık, balıkta kısmet, değil midir?

31.01.2014 14:07:45

Leyla

Aynı balina rüyasını kaç defadır görüyorum. Okyanus kıyısı olduğunu düşündüğüm bir yerde ve genelde su seviyesinden biraz yüksekteyim. Daha iyi bir yorum almam mümkün mü?

01.12.2014 21:51:37

Cenk

Rüya, denizde yüzen balina gördüm. Tam olarak nasıl yorumlamalıyım?

08.05.2015 23:22:33

SEDA

Rüyamda denizin ortasında eşimle yemek yiyoruz, biri bize servis yapıyor. İki balina yanıma geliyor, biri oldukça büyük, başları birbirine değmiş şekilde yüzüyorlar. Öyle korkuyorum ama eşime diyemiyorum. “Yemeğin bitmesini bekleyeyim” diyorum ama o korkuyla dayanamıyorum. Denizin içinden yükselen bir duvarın üstüne atlıyorum. Bu arada balinalar sadece etrafımda yüzüyorlar sanki gülüyor gibi... Yorumlarsanız sevinirim...

24.07.2015 19:58:08

Filiz K.

Herkese hayırlı günler, rüyamda geceleyin büyük bir gürültüyle uyanıyorum. Kapı dışına çıkıp etrafı kolaçan ediyorum. Birde ne göreyim bu mevsimde evin köşesinde kar yığınları ve kar yığınları arasında çırpınan dev katil balinalar ve birkaç değişik hayvan daha (leopar). Nakil uçağında bir yere nakilleri yapılırken düşmüşler güya. Çırpınıyorum kurtarmak için. Rüya o kadar gerçekçiydi ki karın soğuğunu hissettim. Lütfen yorumlar mısınız? Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

20.08.2015 11:39:21

Havva

Sahil kıyısına, kocaman siyah bir balina yüzerek kıyıya geliyor sudan çıkıp beni takip ediyor çok korkuyorum ama içimde bana bir şey yapamayacağına dair bir his var. Deniz üzerinde bir köprüye çıkıyorum, benimle çıkıyor. Sonra gülerek biraz sulu ve kaygan köprüden sanki verilip gerilip denize atlayan insan gibi gövdesi ile kayarak denize atlıyor. Bu sırada bana bakıp gülümsediğini görüyorum.

26.09.2015 10:07:11


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook