Rüyada Balina Görmek

Ayrıca bkz: Ahtapot Görmek

Bir kimsenin rüyada balina görmesi, o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delalet eder.

Rüyada denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerinizin yola gireceğine işarettir. Balina büyükse, beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.

Rüyada balina görmek; o yıl içinde çok büyük güçlüklerle karşılaşacağınıza, işlerinizin ters gideceğine, rakiplerinizin sizin hakkınızda düşündükleri kötülükler yüzünden zarara uğrayacağınıza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yanına dönemeyeceğinize delalet eder.

Rüyada balina avlandığını görmek, başkalarının yardımı ile işlerinizi bir düzene sokabileceğinize yorumlanır.

Ayrıca bkz: Balık Suyu İçmek

Balina yağı içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz olduğu için o yıl hastalıktan uzak kalacağınıza yorumlanır. Kendinizin balina balığı avladığınızı görmeniz, çoktandır görmediğiniz bir akrabanızı göreceğinize yorumlanır.

Rüyada sizi bir balina balığının yuttuğunu görmeniz, uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır.

Rüyada balina görmek ne demek, rüya sahibinin büyük bir iş teklifi almasına işaret eder.

Balina

“Rüyada Balina Görmek” üzerine 12 yorum

  1. Rüyamda sahil kenarında çok büyük ve muhteşem, parlak görünümlü bir balinanın defalarca denizden çok yükseğe fırladığını gördüm. İnsanlar balinanın yanına yaklaşmak için elbiseleriyle suya dalıyorlardı, geceydi balina bir ışık gibi yüksekte parlıyordu.

    1. Bende aynı şeyi gördüm. Siyah, kocaman bir balina, denize çok yakın bir kıyıda dönüp dönüp durduğunu, su sıçrattığını gördüm.

  2. Merhaba dün rüyamda bahçeye uzanmış, gökyüzünü izliyorum. Deniz kenarındayım. Aynı zamanda gökyüzünü izlerken kocaman bir balık balina gibi 2-3 metre büyüklüğünde. Tepemde uçuyor ama hiç kımıldamıyor, gökyüzünde bekliyor sonra kuş gibi üzerime pisledi, hem de 3-4 kez.

  3. Rüyamda halice bakan bir evdeydim. Bir kadın 4 balina ile birlikte denizde gösteri yapıyordu. Acaba yukarıdaki gibi kötü mü, yorumlamalıyım? Sonuçta balina balık, balıkta kısmet, değil midir?

  4. Aynı balina rüyasını kaç defadır görüyorum. Okyanus kıyısı olduğunu düşündüğüm bir yerde ve genelde su seviyesinden biraz yüksekteyim. Daha iyi bir yorum almam mümkün mü?

  5. Rüyamda denizin ortasında eşimle yemek yiyoruz, biri bize servis yapıyor. İki balina yanıma geliyor, biri oldukça büyük, başları birbirine değmiş şekilde yüzüyorlar. Öyle korkuyorum ama eşime diyemiyorum. “Yemeğin bitmesini bekleyeyim” diyorum ama o korkuyla dayanamıyorum. Denizin içinden yükselen bir duvarın üstüne atlıyorum. Bu arada balinalar sadece etrafımda yüzüyorlar sanki gülüyor gibi… Yorumlarsanız sevinirim…

  6. Herkese hayırlı günler, rüyamda geceleyin büyük bir gürültüyle uyanıyorum. Kapı dışına çıkıp etrafı kolaçan ediyorum. Birde ne göreyim bu mevsimde evin köşesinde kar yığınları ve kar yığınları arasında çırpınan dev katil balinalar ve birkaç değişik hayvan daha (leopar). Nakil uçağında bir yere nakilleri yapılırken düşmüşler güya. Çırpınıyorum kurtarmak için. Rüya o kadar gerçekçiydi ki karın soğuğunu hissettim. Lütfen yorumlar mısınız? Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  7. Sahil kıyısına, kocaman siyah bir balina yüzerek kıyıya geliyor sudan çıkıp beni takip ediyor çok korkuyorum ama içimde bana bir şey yapamayacağına dair bir his var. Deniz üzerinde bir köprüye çıkıyorum, benimle çıkıyor. Sonra gülerek biraz sulu ve kaygan köprüden sanki verilip gerilip denize atlayan insan gibi gövdesi ile kayarak denize atlıyor. Bu sırada bana bakıp gülümsediğini görüyorum.

  8. Merhaba,rüyamda amcamın oğlu balinaymış evin dışında bağlı olarak duruyormuş ve ağlıyor ben de onu çözüp kurtariyorum öyle uyandım hayır olsun teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir