ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Sinek Görmek

Ağzı pis, miskin ve alçak bir kimseye, Sinek görmek, halka zarar veren kimseye, Yolculuğa çıkacak kimsenin üzerine sinek konması, bu yolculuktan vazgeçerse hakkında iyi olacağına, Mala sinek konması ona gelecek zarara, Sinek öldürmek sağlığa ve rahata, KKulağına sinek gittiğini görmek hayra ve berekete nail olmaya, Sineklerin bir yere toplanması, orada tekiz ve güzel bir rızkın meydana gelmesine; Kulağa kaçan türden küçük sinek görmek, devlet başkanına düşman olan bir kimseye; Sivrisinek kandökücü ve işkencesi düşmana yahut kişinin saygınlığına ve namusuna dair üzüntülü bir durumun meydana gelmesine delalet eder.

Rüyada sinek gören kişi bir bulaşıcı hastalığa yakalanır. Rüya kadın gürenin aşk hayatının alt üst olacağına işarettir.

Rüyada sinek gören kişi bir bulaşıcı hastalığa yakalanır. Rüya kadın gürenin aşk hayatının alt üst olacağına işarettir.

Sinek, bulaşıcı hastalıkların işaretidir. Rüya sahibi bir kadın ise, aşk hayatında sorun yaşayacağı anlamına gelir.

Geçici sıkıntıdır.

Sinek görmek zayif fakat insani rahatsiz edici bir düsmandir. Bir rivayete göre, zayif ve inatçi bir insandir. Rüyada bogazina bir sinek kaçtigini gören, bu gibi insanlarla konusarak onlardan çok az bir menfaat görür. Bazi yorumculara göre, sinek, faydasiz insanla tabir olunur. Çok sinek görmek sinir bozucu bir seydir. Rüyasinda agzina, gözüne, burnuna sinek girdigini gören, ahlak düskünü bir adamdan biraz faydalanir. Kulagina sinek kaçtigini gören, kötü bir insanin aleyhinde söyledigi bir sözü duyarak üzülür. Bir rivayete göre de sinek, boyu ve tedbiri az kiskanç bir adamdir. Sineklerin kendisini isirdigini görenin evi ve esi bazi alçak adamlarin önemsiz saldirilarina ugrar. Rüyasinda sinek yedigini gören, istemeyerek düsmaninin malini alir. Ebu Sait El Vaize göre; malindan bir sey üzerine sineklerin üsüsmüs oldugunu görmek, hirsizliga; kulagina bir sinegin girdigini görmek, devlet ve nimete delalet eder. Bir rivayete göre sinek görmek, rahat ve vücut sagligi ile de tabir olunur. Yemegine sinek düstügünü görmek, rizkinin ve malinin kiskanildigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sinek, çok sövmeye, zayif, miskin ve alçak bir kimseye isarettir. Rüyada bir kimseye bir sinekten bir fayda dokunsa, o kimseye mezkur insanlar tarafindan bir fayda erisir. Sinegi yedigini gören kimse, kötü bir rizka nail olur. Sinegin kaminda olan sey, alçak bir kimseden maldir. Sinegin karnina girdigim gören kimse, akilsiz bir kavimle otururkalkar ve arkadaslik yapar ve onlardan devamli olmayan haram mala erisir. Sinegin büyügü, halka zarar veren ve mali ifsat eden bir düsmandir. Bas uçunda bir sinegin uçtugunu görse, o kimseyi herhangi bir hususla tehdit eden zayif bir düsmana isarettir. Yolculuga çikmak isteyen kimsenin rüyada üzerine bir sinegin kondugunu görmesi, yolunun kesileceginden korkuldugundan dolayi yolculuga çikmasin ve bundan sakinsin. Kulagma bir sinek girdigini gören kimse hayra ve berekete nail olur. Sinek öldürdügünü gören kimse, rahata ve vücut sagliGina nail olur. Sineklerin evinde toplandiklanm gören kimsenin düsmanlarinin kendisinin kötü gördügü bir seyi islemelerine isarettir. Misafir olan kimsenin basma sinegin konmasi, malinin gitmesine isarettir. Sinegi malindan bir sey üzerine kondugunu görse, o kimsenin malinin çalinmasina, hirsizlarin saldinsina ugramasindan korkulur. Sinek, siddetli bir düsman ve zayif bir askerdir. Bazen de sineklerin toplanmasi, temiz ve güzel rizka isarettir. Bazen de kendisinde hastalik bulunan bir kimse için ilaca isarettir. Bazen de kara sinegi görmek, kötü amele ve kötü görillüp zemmedllmeyi icabettiren bir iste bulunmaya isarettir.

Bulaşıcı hastalıkların işaretidir. Rüya sahibi kadınsa, aşk hayatının karışacağı anlamındadır.

Bulaşıcı hastalıkların işaretidir. Rüya sahibi kadınsa, aşk hayatının karışacağı anlamındadır.

Sinek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

19
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Dilek

Rüyamda gökyüzünden yağmur gibi karasinek yağıyordu. Bu ne demek acaba? Beni çok etkiledi.

20.10.2013 06:58:02

Escape

Çevrenizde size yakın olan kişiler arasında seviyesiz ve dost görünen düşmana delalettir.

08.12.2015 01:27:35

Zeynep

Gözüm kapalı olduğu halde gözüme giren ve gezen bir sinek gördüm. Ancak sineğin kendisini görmedim. Lütfen yorumlar mısınız?

29.03.2014 07:53:42

Mustafa

Rüyamda yağmur gibi karasinek yağıyordu üzerime. Ne demek bu acaba? Çok etkilendim.

20.04.2014 06:49:43

Melis

Rüyamda uyanıyorum bir bakıyorum, yüzüm dışında odamın her yerini sinek kaplamış. Bu ne denmeli acaba?

18.07.2014 13:19:39

Muhammet

Rüyamda dev bir yılan gördüm bu yılan sineğe dönüştü sonra ağzıma girdi ve beni ele geçirdi. Sonra kurtuldum ve onu el bıçkısı ile kestim. Yorumlarsanız sevinirim.

19.09.2014 05:22:45

Cemil

Ben rüyamda bir evin içinde bu marketlerin önünde büyük şemsiyeyi evin içinde açıyoruz ve açtığımız zaman tüm sinekler ne tür olduklarını tam çıkaramıyorum evin camından dışarı çıkıyorlardı, korkutucu ve endişeli bir şekilde camdan çıkmalarını izliyordum.

19.09.2014 12:34:14

Acabalar

Rüyamda yüksekçe bir ağaçta bir şey dikkatimi çekti, sıvı akışkan bir şeydi. Affedersiniz, sümük yoğunluğunda bir sıvıydı. Yanımda biri vardı onu gösterdi. Sanki çok ilginç bir şeymiş gibi o sıvı aşağı doğru üzerimize gelecekken alttan çekilmeye çalıştım. Yanımdaki izin vermedi, bakmamı istiyordu sonra içinden siyah büyük bir sinek çıktı uçmaya başladı. Yanımdaki de sanki çok ilginç bir şey izliyor gibiydi. Yanımdaki kim di bilmiyorum tabi.

11.11.2014 07:11:31

Ahmet A.

Rüyamda, ayak parmağımı sıktıkça içinden canlı sinekler çıkıyor ve uçuyordu. Herhangi bir yaradaki İltihap sıktıkça çıkar, aynı şekilde benim ayağımdan da sinekler çıkıyordu. Anlamı ne demek acaba?

01.03.2015 13:32:08

Kezban

Rüyamda bir sürü duvarları ve tavanı kaplayan sivrisinek gördüm. Onları temizlemeye çalıştım fakat duvarda lekeleri kaldı.

18.04.2015 09:04:55

Dilek

Ben rüyamda musluktan bir kaba su dolduruyordum ve musluktan suyla beraber küçük sinekler çıkıyordu. İkinci kere açtım suyu yine aynı şey oldu. Daha sonra annemi çağırdım ona söyledim musluktan suyla sinek çıktığını ve annemin yanında açtım musluğu bu sefer temiz su aktı ve sinek yoktu. Yorumlar mısınız lütfen.

25.02.2016 09:59:30

Mami

Rüyamda toprak yolun ortasında yatan bir buzağı gördüm üzeri de toprak olmuştu. Ona yardım edeyim istedim üzerinden toprakları biraz temizledim bir baktım ölmüş ama oturur vaziyette ve ağzında karasinekler dolaşıyor.

29.05.2016 06:50:20

elif

Rüyamda alaturka tuvalette küçük sinek görüyorum. Birini öldürüyorum, sonra 1 tane daha çıkıyor. Onuda öldürüyorum, sonra nerden geldiğini anlamak için bakınırken deliğinden geliyormuş ama sinek görmüyorum tuvalet temiz. Yardımcı olabilir misiniz?

18.06.2016 09:08:36


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2016 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook