ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Keklik Görmek

Güzel ama geçimsiz kadına, tatlı ve güzel sözlü erkeğe, güleryüzlü kimseye, Keklik eti yemek yeni elbiselere, keklik almak güzel fakat huysuz bir kadınla evlenmeye, avlamak ise yetkili makama yakın kimselerden menfaat elde etmeye delalet eder.

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.

Bekar kişi görürse aşktır. Ev içinde keklik görülürse, eşin hoppalığına işaret eder.

Rüyada keklik, konuskan bir kadinla tabir olunur. Rüyasinda çarsidan bir keklik satin alarak evine getirdigini gören, güzel ve tatli dilli bir kadinla, kadinsa böyle bir erkekle evlenir. Rüyasinda birçok kekligin bir tarlaya kondugunu gören, devlet isine girerek, çok para kazanir, veya bir okula ögretmen veyahut bir askeri birlige komutan olur. Rüyasinda keklik kizartmasi yedigini görmek, yeni elbiseler alacagina, keklik avladigini görmek, güzel bir kadinla veya erkekle tanisacagina delalet eder. Rüyada keklik itikatsizliga da yorumlanir. Rüyasinda keklik avina çiktigini ve bir keklik vurdugunu görmek, dini inançlarim yavas yavas yitirmekte olduguna ve tövbe ederek yemden ibadete koyulmasi gerektigine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada disi keklik, hür temiz bir kadina. yahut sözü güzel bir adama isarettir. Rüyada görülen keklik, güzel ve geçimsiz bir kadindir. Onu almakta bu kadinla evlenmece isarettir. Rüyada bir çok Keklik kusu avladigini gören kimse, çok mal kazanir. Keklikler, kadinlara ve güler yüzlü insanlara isarettir. Rüyada keklik eti yedigini gören kimse, elbiselere nail olur.

Keklik rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

11
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Zübeyda B.

Keklik görünce ilk önce tüylüydü sonra tüysüz oldu.

27.04.2014 10:32:48

Veysi

Rüyamda donmuş ağaca tırmanıyorum. Ağacın üstünde kuş yuvası var. Yukarı çıktığımda yuvanın içinde iki keklik biri buz tutmuş, diğeri yanında bekliyor. İki yumurta var yanlarında ve beni görünce bekleyen keklik uçup gitti.

28.04.2014 14:54:36

Foto Asya

İyi akşamlar. Rüyamda kapımızın önünde kocaman bir örümcek sarkmıştı. Kızım eline alıp bana getirirken keklik olduğunu gördük. Ona kümes gibi bir yer bulduk evimizin yan tarafında. Elimden bıraktığımda üç tane olmuşlardı. Keklik, örümcek birde siyah bir böcek, böceğin ayakları karnında idi. Örümcekle keklik aynı gördüğüm gibiydi. Teşekkürler.

04.11.2014 19:29:02

DELİKANLI

Selamünaleyküm. Rüyamda küçük bir keklik buldum bunu kesmeyi düşündüm sonra bunu nasıl keseceğime karar verdim. Kendi kendime dedim ki kanatlarına basıp bıçağı boğazına vurmak sonra tam keseceğim hayvan kıvranıyor ve sonra epey uğraştan sonra bir hamle daha yapmaya çalışıyorum fakat hayvan koyuna dönüşüyor ve ağlıyor ama insan gibi değil. Bağırıyor, onun üzüldüğünü düşünüp hayvanı kesmekten vazgeçiyorum. Bana bunu yorumlar mısınız? Şimdiden ALLAH razı olsun.

10.11.2014 19:44:08

Ayfer onat T.

Selam. Rüyamda bilet almak için gittim, bana bilet verdiler 200 TL verdim 100 ünü geri verdiler sonra başka bir kadın da vardı o da bilet aldı benimkinden. Bir çanta vardı elinde, siyah bir çanta. Ben yanlışlıkla o çantayı almışım eve geldim, 2 gün sonra çantadan sesler geliyor. Açtım, bilet falan hep baktım, 2 tane keklik.

14.04.2015 15:11:56

Yeyrek yeyrek

Kahve renkli bir keklik görmek neyin işaretidir?

28.05.2016 11:58:10


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook