ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Cinsel ilişki Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, büyük bir rütbeye delalet eder. Rüyada görülen cimada meni görülse ve uyandığında üzerine guslün farz olduğu anlaşılsa, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez. Bir kimsenin rüyada bir kuşla cima ettiğini görmesi, düşmana galip gelmeye işarettir. Rüyada hayvanla cima ettiğini görmek, arzusunun üstünde bir hayra nail olacağının alametidir. Çıplak bir kadınla cima ettiğini görmek, üzüntü, keder ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder. Yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini görmek, kişinin yine düşman üzerine galip olmaya delalet eder. Bir kimsenin rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini görmesi, fevkalade güzel bir rüyadır. Rüyada küçük bir kızla cima ettiğini görmek, bakire bir hizmetçi ile tabir olunur. Rüyada cennet kadınlarından birisiyle cima ettiğini görmek, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirlere nailiyete işarettir. Yine rüyada cennet hurilerinden biriyle cima ettiğini görmek, sevinç, ferahlık ve saadete delalet eder ve o kişi dini bahislerden hayırlı bir şey duyar ve bununla da sevinir. Rüyayı gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; Rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, ancak temkinli dikkatli olursa tekrar huzura ereceğine işarettir. Cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, rahatlamaya ve iç huzuruna ermeye; Kendi eşiyle cinsi münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzu ettiği şeye nail olmaya, eşinin de kendinden umduğu şeye kavuşmasına; Bir çocukla münasebette bulunmak bir bilaya duçar kalmaya, Bir delikanlı ile bu işi yapmak sonsuz bir meşakkate uğramaya, Çirkin ve eski elbiseli bir kadınla cinsi münasebette bulunmak şerre, Erkek kardeşiyle bu işi yapmak, onun tarafından aşağılanıp horlanmaya, Yoksul kimsenin oğluyla cinsi münasebette bulunmak, onu ilim tahsili için hocaya okula göndermesine; zengin ise oğluna mal ve dünyalık bırakmasına, Kendi kendine cinsi münasebette bulunduğunu görmek kimseye himmet etmemeye, iyiliğini bekleyenlerden bunu esirgeyerek cimrilik etmeye; bunu yapan kimse fakir ise hastalanmasına yahut nikah düşmeyen bir yakınına yaklaşmasına; Bir kadının başka bir kadınla cinsi ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya, eğer bu kadını tanımıyorsa, boş ve anlamsız bir işle meşgul olmasına; Arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzu etmeye ve bu yolda malını harcamasana, Kadının ölmüş erkekle, erkeğin de ölmüş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu yahut ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek vefat edip o ölünün bulunduğu mezarlığa defnedilmeye delalet eder.

Cinsel ilişki rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

33
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Caner

Her cuma günü güzel bir kadın ile ilişkiye giriyorum. Bunun tabirini öğrenebilir miyim sizden?

26.07.2013 08:27:55

Mustafa

Eski sevgilimin, “Bana cinsel anlamda yetersizdin. O yüzden ayrıldık, anlamadın mı?” Yorumunu rüyamda gördüm ve çok üzüldüm. Nedir bu?

08.12.2013 09:35:15

Reşo

Rüyada küçük bir kız ile ilişkiye girip mahrem yerinden çok fazla kan gelmesi ve benim pişman olmam ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkür.

15.05.2014 10:13:25

Melihat

Yeğenimin vefat etmiş annesinin, ne kadar özlediğini anlatması.

29.05.2014 17:58:19

Fatos

Rüyamda yaşlı bir adamla ilişkiye girdiğimi gördüm ve beyaz meni gördüm. Ayrıca evliyim. Bunun yorumunu açıklayabilir misiniz?

06.10.2014 09:52:02

Deliyürek

Erkek bir insan kendisinin başka erkeklerin kullandığını görmesi ne demektir?

23.12.2014 17:37:53

Bb

Rüyamda bir çiftin cinsel ilişkiye girdiğini görüyorum fakat cinsel organlarını görmüyorum bu ilişkiden önce de cinsel ilişkiye giren adamın cinsel organını görüyorum. Hayırdır inşallah.

12.04.2015 17:05:22

Nahide M.

Dini nikahlı eşim 15 aydır beni badoo da ki hanımlarla aldatıyordu. Ve 1 haftadır ilişkimi kestim, ayrıldık. Dün gece onunla sanki yanımdaymış gibi cinsel ilişki yaşıyordum. Bir müddet etkisinde kaldım. Anlamı nedir? Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

03.05.2015 10:19:43

Emine S.

Bugünkü rüyayı yorumlamanızı istiyorum... Rüyamda teyzemin oğlu ile cinsel ilişkide olduğumu görüyorum o benim kardeşim gibidir ve rüyamda karısını boşanıp benim kızımla evlenmek istediğini söylüyor. Karısı da kurt şeklinde gelip bulunduğumuz yerin camından içeri bakıyor ve etrafta daha çok fazla kurt var... Şimdiden teşekkürler.

20.07.2015 12:48:42

Engin

Rüyamda iş ortağımı gördüm cinsel ilişkiye girdim ve üstümün pislendiğini gördüm. Erkek erkeğe ilişki yani rüyamda. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Çok teşekkürler.

01.08.2015 23:28:08

Mustafa N.

Ben 54 yaşındayım. Rüyamda annemle cinsel ilişkide bulundum. Annemse 78 yaşında ve yatalak. Devamında 51 yaşındaki kardeşimle cinsel ilişkide bulunduğumu gördüm devamında kardeşime çok kızdım. Bunun anlamı yorumu nedir?

16.10.2015 04:21:40

Arzu S.

Düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz. Ben rüyamda amcamın kızı ile ilişkiye girdim o günden sonra hep onu hayal ediyorum.

22.11.2015 15:07:15

Hasan ERGÜL

Kişinin annesi ile ilişki yasaması nasıl tabir olunur acaba?

11.06.2016 01:19:27

Çavuş

Ben küçük bir çocuğum. Henüz ortaokul a gidiyorum. Rüyamda ailemin yatak odasına tanımadığım ve benden büyük bir genç kız girmiş. Yüzünü ve diğer gizli kalması gereken organlarını görmedim. Cinsel ilişkiye girdim. Sonra babası geldi onunla cinsel ilişkiye girdi. Ben de sessizce kaçmaya başladım. Genç kızın kardeşini de evimin koridorunda gördüm. O kapanmıştı ve hiçbir yeri açık değildi. Kaçmama yardım etti. Sonra uyandım. Söyleseniz ya bu ne anlama geliyor?

22.06.2016 01:42:51

bayan

Rüyamda kendi cinsel organıma ekmek içinde sosis soktum ve bundan zevk aldım. Ben evli ve bir çocuk annesiyim. Bu rüyamın bir anlamı olabilir mi?

15.08.2016 00:41:08

Yiğitcan K.

Rüyamda apartmanımızdaki elli küsur yaşlarındaki yan komşumuzla kendimi cinsel ilişkiye girerken gördüm bunun sebebi ne olabilir?

19.10.2016 12:16:44


Rüya Bilgileri

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Rüya Kaç Saniye Sürer?
Rüya Kayıt Edilebilir mi?
Rüya Görme Halleri
Rüya ve Buluşlar
Rüyalar ile ilgili Özlü Sözler
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Rüya ile Amel Edilir mi?
Rüya ve İslamiyet
Kuran'da Rüya
İstihare Nedir?
Rüya Türleri
Temel Rüyalar
Yararlı notlar
Ünlü Düşünürlerin Yorumları


Uyku Bilgileri

Uyku nedir?
Uykusuz Kalmanın Doğurduğu Sonuçlar
Ne Kadar Uykuya İhtiyaç Var?
Uyku Bozuklukları
Astral Seyahat Nedir?


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek
Rüyada Saç Görmek
Rüyada Yılan Görmek

     


Rüya Tabirleri 2006-2018 © MAN | iletişim | Google + | Twitter | Facebook