Rüya Tabirleri .gen.tr
ARAMA
Rüyanızda gördüğünüz en belirgin nesneleri arayınız.

Alfabetik Rüya Tabirleri
 

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada ceket görmek mutluluktur ve hayra yorumlanır. Rüyada ceket giydiğini görmek, eşinizle aranızın açılacağına, Ceketi çıkarmak, kederlerinizi sıkıntılarınızı atarak huzura kavuşmaya işarettir. Rüyada görülen yeni ceket iyi bir fırsat demektir. Rüyada ceketinin söküldüğünü görmek, iş değişikliğini belirtir. Rüyada ceketin aniden yırtılması işten hemen para kazanılacağına işarettir. Ceket çıkarmak işte ve çevrede yapılacak olan değişikliği belirtir. Rüyada ceketinin söküldüğünü görmek, iş değişikliğini belirtir. Ceketin aniden yırtılması işten hemen para kazanılacağına işarettir. Rüyada ceket görmek, uzun ve mutlu bir yasama; Üzerinizden ceketinizi çıkardığınızı görmek, uzun zamandan beri sizi yeren ve üzen bir dertten ummadığınız bir şekilde kurtulacağınıza işaret eder.

Ceket rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

6
58
Rüya Tabirini Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:

Kimden:

Email

Kime:

Email

Yorum ekleyin, soru sorun:

Adınız veya Rumuzunuz:

Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):

Esen

Rüyamda annem, balkon ipine bir erkek ceketi astı fakat sağlam olsun diye çok fazla mandallar kullandı nasıl yorumlanır? Teşekkürler.

25.07.2013 09:21:04

Hayat

Merhaba benim hoşlandığım biri vardı, 2 kere çıktık ama olmadi.7 ay geçti ama halen onu unutamadım, çok üzüldüm. Dün gece onu rüyamda gördüm, ceket çıkartıyordu. Ceket çıkartmak sıkıntıdan kurtulur diye yazmışsınız ama ceketi ben çıkartmadım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

14.09.2013 22:32:23

EPSİLON

Kolay gelsin. Efendim ben bir rüya gördüm ve garibime gitti. Rüya şöyle başlıyor. Rüyada evdeyim. Bilgisayarım aniden alev alıyor, kızarıyor. Ben söndürüyorum, bekliyorum. Bilgisayar tekrar çalışıyor, tekrar alev alıyor. Sonra bir yere gidiyorum, bir arkadaşımda yanımda. Önce o üstümdeki ceketten armayı çıkarıyor, cekette hiçbir hasar yok. Sonra ben her oda değiştirdiğimde ceket değiştiriyorum. Bu sizce nedir?

17.11.2013 10:39:00

Pelin

Rüyamda siyah bluzun üstüne saks mavisi ceket, siyah pantolonla çok şık olarak gördüm. Lütfen yorum yapar mısınız?

13.12.2013 12:36:51

Zeki

Rüyamda ceketin astarını, yüzünden ayırdığımı gördüm. Sizce bu ne anlama gelir.

25.02.2014 08:21:26


Bilgiler

Rüya nedir?
Rüya Temel Bilgiler
Uyku nedir?
Rüya ve Buluşlar
Rüya ve İslam
Bilinçaltı ve Rüya
 


Rüya Yorumlama

Temel kurallar
Temel Rüyalar
Sıradan Rüyalar
Yararlı notlar
 


Ortak Rüyalar

Rüyada Araba Görmek
Rüyada Bebek Görmek
Rüyada Deniz Görmek
Rüyada Diş Görmek
Rüyada Köpek Görmek
Rüyada Para Görmek

     


2006-2014 © MAN
iletişim