Rüyada Ceket Görmek

Ayrıca bkz: Elbise Askısı

Rüyada ceket görmek mutluluktur ve hayra yorumlanır.

Rüyada ceket giydiğini görmek eşinizle aranızın açılacağına; ceketi çıkarmak, kederlerinizi ve sıkıntılarınızı atarak huzura kavuşmaya işarettir. Rüyada görülen yeni ceket, iyi bir fırsat demektir.

Rüyada ceketinin söküldüğünü görmek, iş değişikliğini belirtir. Rüyada ceketin aniden yırtılması, işten hemen para kazanılacağına işarettir.

Rüyada ceket çıkarmak işte ve çevrede yapılacak olan değişikliği belirtir. Rüyada ceket görmek tabiri, uzun ve mutlu bir yaşama delalettir. 

Rüyada üzerinizden ceketinizi çıkardığını görmek, uzun zamandan beri sizi yeren ve üzen bir dertten ummadığınız bir şekilde kurtulacağınıza işaret eder.

Ceket

“Rüyada Ceket Görmek” üzerine 21 yorum

 1. Rüyamda annem, balkon ipine bir erkek ceketi astı fakat sağlam olsun diye çok fazla mandallar kullandı nasıl yorumlanır? Teşekkürler.

 2. Merhaba benim hoşlandığım biri vardı, 2 kere çıktık ama olmadi.7 ay geçti ama halen onu unutamadım, çok üzüldüm. Dün gece onu rüyamda gördüm, ceket çıkartıyordu. Ceket çıkartmak sıkıntıdan kurtulur diye yazmışsınız ama ceketi ben çıkartmadım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 3. Kolay gelsin. Efendim ben bir rüya gördüm ve garibime gitti. Rüya şöyle başlıyor. Rüyada evdeyim. Bilgisayarım aniden alev alıyor, kızarıyor. Ben söndürüyorum, bekliyorum. Bilgisayar tekrar çalışıyor, tekrar alev alıyor. Sonra bir yere gidiyorum, bir arkadaşımda yanımda. Önce o üstümdeki ceketten armayı çıkarıyor, cekette hiçbir hasar yok. Sonra ben her oda değiştirdiğimde ceket değiştiriyorum. Bu sizce nedir?

 4. Rüyamda siyah bluzun üstüne saks mavisi ceket, siyah pantolonla çok şık olarak gördüm. Lütfen yorum yapar mısınız?

 5. Rüyamda iş görüşmesi için gri takım elbise giyiyorum. Eşim ceketi giydiriyor. Ben baktığımda sırt kısmında beyaz bantlı bir yer görüyorum, bandı kaldırdığımda altında 2-3 adet yırtık delik gördüm. Yorumlarsanız sevinirim.

 6. Ceplerinde cüzdanı ve diğer kişisel eşyalarının da olduğu, sevdiğimiz birine ait ceketi giymek ne anlama gelir? Teşekkürler.

 7. Merhabalar, rüyamda bir dükkana girmişiz, erkek arkadaşım ve biri daha ama hatırlamıyorum. Arkadaşımızın nişanı için kıyafetler bakıyorduk. Son iki adet ceket vardı. Bir tanesini sevgilime diğerini de hatırlamadığım o kişiye aldım. Sevgilimin ki tam oldu ama o diğer kişinin ki biraz küçük geldi ve mağazadan çıktık. Elimizde de alış-veriş arabası vardı. Bunu bana yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

 8. Rüyamda işyerine sabah gidince ceketimi sandalye üzerine koymuşum yerine asmayıp orada unutmuşum ve sonradan arıyorum bulamıyorum. Birileri ceketimi yere düşürmüşler. Beyaz renkteki yeni ceketimi yerden aldım üzerine ayaklarıyla basmışlar leke olmuş. Arkadaşlara kızıyorum “Bunu hiç görmediniz mi yerden alıp assaydınız” diye. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

 9. Rüyamda ceketimi dışarda bir yerde sandalyeye astım. Üzerine çok yağmur yağdı, sırılsıklam oldu sonra onu aldım. Bu rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. Teşekkür ederim…

 10. Rüyamda eşimin ceketinin üzerine kedi kaka yaptı ve çamaşır makinasında yıkadım. Cevaplarsanız sevinirim.

 11. Merhaba, ben ceket ile ilgili rüyayı 2-3 tür, aynı senaryoda ve şekilde görüyorum. Sadece iş yerinde ceket unuttuğumu ve oradaki 2-3 ceketimi görüyorum. Bunun yorumum nedir acaba? Teşekkür.

 12. Merhabalar, ben rüyamda ceketimin, ön sol alt ucu bilmediğim bir şekilde tutuştu alev büyümeden elimle ovalayarak söndürdüm ama yine de ceketimin birazı yandı bende astarın bu kadar aniden yanabildiğine hayret etmiş oluyorum, yorumlarsanız sevinirim.

 13. Bir belediye de başkan danışmanı olarak çalışıyorum. Rüyamda işyerimdeyiz askılarda bana ait koyu tonlarda yüzlerce pantolon ve ceket var. Başkan yardımcısı üzeri potlaşmış pantolonları giymemi söylüyor güzel diyor, ben de pot olduğu için giyilmez diyorum. Daha sonra çok sayıda koyu tonlardaki ceketin yerlerde olduğunu gördüm. Başka bir ortamdayım eşim yanıma gelerek ceketleri toplandığını düzenlediğini söylüyor ama ben görmüyorum. Yorumu merak ediyorum…

 14. Rüyamda mavi renkli ceketimden üç tane gördüm ve hepsini yoldan topladım. Anmalı nedir acaba?

 15. Rüyada babam mağazada ceket deniyor ben giydiğinin bol olduğunu söylüyorum başka deniyor bana o ara bana göre ne var diye bakıyorum.

   

 16. Ben rüyamda Amerika başkanı Donald Trump'ı gördüm. Benden kendisine yanındaki arkadaşına uçak bileti almamı istedi. Ben de amirimi arayıp bilgi verdim o da gönder gitsin dedi. Üzerimde açık sarı, eski, kalın ve kolları çok yıpranmış bir ceket vardı. Ceket üzerimdeyken asansöre bindim. Asansörde bir kadın ve çocuğu, müdür yardımcım ve kendi kızım vardı. Fakat asansörün kapısında bir sıkıntı oldu ve hareket etmekte gecikti. Bu yüzden geç kaldım ve uçak biletini alamadım. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılar. 

 17. Rüyada annemin ceket giydiğini ve giydiğinde çok mutlu olduğunu gördüm yorumunu rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir