Rüyada Afsun Görmek

Bir kimsenin rüyada Kuran’dan bazı ayetleri bir hasta üzerine okuduğunu görmesi, şiddetli ağrıdan ve hastalıklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederden sıyrılmaya delalet eder.

Rüyada sünnetin ve Kuran-ı Kerim’in haricinde bir şey okumak, yalancılığa ve riyaya işarettir.

Bu rüyayı gören kişi alim biri ise halktan öğüt ve nasihati esirgemesiyle tabir olunur.

Rüyada kişi, üzerinde Kuran ayeti okunmuş bir suyu içtiğini veya bir kadeh içindeki okunmuş suyu başkasına içirdiğini görmek, uzun ömürlü olmaya delalet eder.

Yine bir kimse afsun ettiğini veya kendisine birinin afsun ettirdiğini görürse, bu rüya kişinin batıl inançlara saplanacağına işarettir.

Rüyada bir kimseyi afsunladığınızı görmek, üzüntü ve kederlerden kurtulmaya, mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize, uzun ömürlü olmaya ve hasta kimse için şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada kişinin kendisinin afsunlandığını görmek afsunlandığınız kişiden zarar görebileceğinize işaret eder.

Bir kişinin herhangi bir şeyle kendisini afsunladığını görmek, büyük günah işlediğine;

Ağrı, hastalık, baygınlık gibi şeylerden kurtulmak için afsunlandığını görmek, kişi hasta ise, hastalığının uzun süreceğine;

Borçlu ise, borçlarını uzun müddet ödeyemeyeceğine;

Yolculuğa çıkmak istiyorsa, çıkamayacağına işarettir.

Kişinin kendisinin bir başkasına afsun yaptığını görmesi, o kimseden bir kötülük göreceğine;

Afsunladığı kişi kadınsa bir kadının şerrine düşüp halk önünde rezil olacağına; erkekse o adamdan çekinmesi gerektiğine delalet eder.

Afsun kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir