Rüyada Borç Görmek

Ayrıca bkz: Borç Senedi

Rüyada kendinin borçlu olduğunu görmek, iyiye ve hayra alamet değildir. Bu rüya, zillet ve hakaret ile tabir edilir.

Rüyada borçtan kurtulduğunu, borcunu ödediğini görmek, iyilik alametidir ve hayırlı günlerin habercisidir. Bu rüya, din ve dünya işlerinden müşkül olan bir şeyin kolayca neticeleneceğine işarettir. Bazen de hak sahibine hakkı ödemek, yolculuktan dönmenin alametidir.

Yine rüyada borç ödemek, gam ve gussadan halas olmaya delalet eder. Rüyada kendinizi borçlu ya da alacaklı olarak görmek dostlarla ilişkilerin iyileşmesine ya da kötüleşmesine işarettir.

Rüyada borcunuzu ödediğinizi görmek, ayrılıkların sona ereceğine yorulur.

Ayrıca bkz: Ödünç Vermek

Rüyada borç vermek, maddi imkanların dar olduğu sırada bir aşk yaşanacağı anlamına gelir. Fakir birisinin dertlerine çare bulmaya ve zor durumdaki insanlara yardım edeceğinize işarettir.

Rüyada borç için üzülmek, rüyayı gören kişi borçlu ise beklenmedik bir yerden gelen para ile borçlarını ödeyeceğine işarettir.

Borç

“Rüyada Borç Görmek” üzerine 9 yorum

  1. Rüyamda bana borcu olan bir yaşlı amcanın, yemek yerken bana “Sana 70 milyon borcum var. Bunu al” diyordu. Fakat adamın gerçek hayatta da bana borcu var.

  2. Rüyamda dayımın bizim evde olduğunu ve elektrik borcunu ödeyemiyordu. 2000 TL civarında borcu vardı. Ne anlama geliyor? Bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

  3. Benim rüyamda 2 borcum vardı, kantinciye. Onları annem ödemeye geldiğinde bir tane daha borç gördük ama o borç benim hesabımın üzerine yazılmıştı ve benim öyle bir borcum yoktu. Borçlarla ilgilenen kadın bütün arkadaşlarıma bir şey aldığım için bu borcun çıktığını söylüyor ama aslında öyle bir borcum yok. Ve kimin neden o borcu benim adıma yazdırıyor fikrim yok. Bu ne demek, acilen söyler misiniz?

    1. Menfaat ve çıkar için seninle arkadaşlık dostluk kurmak isteyen ler var onlara dikkat et onların yüzünden sürekli huzursuz ve mutsuz olursun

  4. Allah’ım hayır getirsin. Rüyamda çok büyük borcum olduğunu gördüm. İnanamadım. Gerçekten inanılacak gibi değil. 5 trilyon lira gibi bir rakam. Gerçekten doğru bu rüya şaka gibi ama gerçek borcum. Sanki kredi kartı borcu gibi. Kredi kartım var ama şu anda 200 lira civarında bir borcum var hepsi o. Ve ben rüyada bu borcu nasıl ödeyeceğim diye düşünüp korkuyorum.

  5. Rüyada benim birisine borcum var ve borcum olan kişi o borcumu ödememi istiyor. Fakat benim bu kişiye gerçek hayatta da borcum var.

  6. 9 yıldır borcunu ödemeyen kayınımı ellerinden, bağladığım ipi de bir direğe bağlıyorum. Birde beni şikayet edeceğini söylüyor. Ben de etraftakilere onun yaptıklarını bağırıyorum.

  7. Borçlarımı ödemekte zorlanmaktayım, vefat eden annemden kalan tarlaları icara verdim rüyamda. Annem köyümüzden birilerine tarlaları icara verdi ama parayı bana vermedi dediği o kişilere parayı vereceğimi söyledim ama paramda yoktu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir