Rüyada Çamaşırcı Görmek

İmam Cafer Sadık: Rüyada çamaşırcı görmek; gam ve kederden kurtulacağınıza ve günahlarınıza tövbe etmeniz gerektiğine yorumlanmaktadır.

İbn-i Sîrîn: Gerçek hayatta çamaşırcı olmadığınız halde çamaşırcılık yaptığınızı görmek; tövbe edip takva sahibi bir kimse olacağınıza delalet etmektedir.

Kirmanî: Yıkadığınız elbisenin beyazladığını görmek; Allah'a yöneleceğinize ve artık günah işlemekten sakınacağınıza, eğer bu rüyanın tam tersini görmüşseniz kendinizi günahtan sakınamayacağınıza yorumlanır.

Cabir Mağribî: Çamaşırcı görmek, Allah yolunda hayra ve barışa yönelik işler yapan kimselere delalet etmektedir.

Çamaşırcı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir