Rüyada Çamaşır makinesi Görmek

Rüyada çamaşır makinesi görmek, yaşanılan üzüntü, keder, mihnet ve sıkıntıyı ortadan kaldıracak olan kimseye,
İnsanlara öğüt veren vaiz ve mürşidlere delalet eder.

Çamaşır makinesi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çamaşır makinesi Görmek” üzerine 2 yorum

  1. Biz rüyamda ailece televizyon izliyorduk sonra arkadan güm diye bir ses geldi. Anneannem çamaşır makinesini taşımaya kalkışmış ve makine zavallı anneannemin üstüne düşmüştü. Onun hiçbir yeri kanamıyordu ama ölmüştü sanırım. Sonra da ağlayarak uyandım zaten.

  2. Rüyamda büyük çamaşır makinesinde, yatak çarşafları ve diğer çamaşırları yıkadığımı gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir