Rüyada Çağla Badem Görmek

Rüyada çağla görmek, mesleğiniz ile ilgili yaşayacağınız komik ve eğlenceli olaylara delalettir.

Çağla yediğini görmek 

Rüyada çağla yediğini görmek, aniden aklınıza gelecek bir işin hayatınızı değiştireceğine işaret eder.

Çağlayı tuza batırıp yediğini görmek

Çağlayı tuzlayıp yediğinizi görmek, devlet dairelerinde yapılacak iyi ve güzel işlere delalet eder.

Çağlayı yıkadığını görmek

Çağlayı yıkadığınızı görmek, mutlu bir birliktelik yaşayacağınıza ve bu beraberlik neticesinde iyi bir evlilik yapacağınıza delalet eder.

Çağlayı yıkamadan yediğinizi görmek

Rüyada çağlayı yıkamadan yemek yeni ve iyi dostluk edinmeye veya uzun zamandır görüşmediğiniz birisiyle karşılaşacağınıza işarettir.

Çağlayı sayarak yediğinizi görmek

Rüyanızda çağlayı sayıp yediğinizi görmek, yakınlarınızdan hiç ummadığınız derecede yardım göreceğinize yorumlanmaktadır.

Çağlayı satın aldığınızı görmek

Çağla satın aldığınızı görmek, uzun zamandır yapmayı unuttuğunuz işlerinize geri döneceğinize ve bunun neticesinde de iyi kazanç elde edeceğinize delalettir.

Çağla sattığınızı görmek

Çağla sattığınızı görmek, çocuklarınızın parasal konularında veya aile içindeki parasal sıkıntıların geçmesinin sizi mutlu edeceğine delalet eder.

Çağla Badem kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir