Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek, hastalık ile tabir olunur.

Çağlayı mevsimi içinde görmek ise, müjdeli bir habere delalet eder.


Çağla kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Bazen ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki buradaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Çabalamak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer nesnelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

“Rüyada Çağla Görmek” üzerine 3 yorum

  1. Rüyamda yeşil yapraklı dallarında bir sürü çağla olan bir ağaç gördüm, çok sevindim, elime aldım. Bir tanesini açtım, içi simsiyahtı, kurtlanmış ve çürümüş sonra bütün ağaçtaki çağla bademlerinde çürümüş olduğunu fark ettim. Yanımda eşim de vardı.

  2. Rüyamda çağla ağacında çağla gördüm ve gülümsüyordum. Hemen karşısında kırmızı gül ağaçları gördüm, güzeldi. Bu ne anlama geliyor, bilmiyorum?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir